Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku dla Tomka

Rejestruję się

Wszystko szło zgodnie z planem. Studia, dobra praca, wspaniała żona z dwójką pięknych córek. Do tego pasje, które dawały mi radość: wędkarstwo, żeglarstwo i pszczelarstwo. Zastanawiałeś się jak jedna chwila może przewrócić Twoje życie do góry nogami? Moje przewróciła...

Zamieniłem moje szczęśliwe życie na szczelnie izolowany oddział Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Twoja decyzja może z powrotem postawić mnie na nogi!

Potrzebujesz tylko kilku minut, aby zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku. Dla Ciebie to chwila, a dla mnie i innych chorych to szansa na normalne życie u boku kochającej rodziny!

Nie wahaj się, zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Pamiętaj, Twój szpik może zrobić więcej niż sobie wyobrażasz!

Dziękuję Ci za rejestrację.

Tomasz

Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! Udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.