Anna Łukasik

Twoja rejestracja ma znaczenie!

Rejestruję się

Cześć. Nazywam się Ania z wykształcenia jestem psychodietetykiem. Jako potencjalny Dawca szpiku zarejestrowałam się już kilka lat temu. Na szczęście ja i mój bliźniak genetyczny do tej pory jesteśmy zdrowi. Jednak nie każdy ma takie szczęście.

Tworząc "Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku" chciałabym zachęcić jak największą liczbę osób do rejestracji w bazie Fundacji DKMS. Z doświadczenia najbliższej mi osoby, wiem, że każda rejestracja ma ogromne znaczenie. Przeszczep szpiku daje wielu chorym osobom szansę na dalsze życie w zdrowiu lub kilka dodatkowych lat, które mogą dzielić z najbliższymi.

Zastanawiałam się jakie słowa najlepiej opisują tego rodzaju pomoc. Na stronie Fundacji DKMS znalazłam wypowiedz Michała, który oddał swój szpik chorej osobie.

"Pomagając jednej osobie, nie zmienisz całego świata, ale możesz zmienić świat jednej osoby"

Myślę, że nie ma lepszych słów, które opisują, czym jest pomaganie innym. Rejestracja w bazie Fundacji DKMS nic nie kosztuje i jest bardzo prosta. Dlatego z całego serca Was proszę, dajcie szanse swojemu bliźniakowi genetycznemu na lepsze życie.

Pomagaj razem ze mną i zarejestruj się dziś w bazie Fundacji DKMS.

W Polsce co 40 minut ktoś dowiaduje się, że choruje na nowotwór krwi min. białaczkę. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować. Na szczęście każdy może też pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Jak możesz pomóc?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

4. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Zamów pakiet rejestracyjny przez internet
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Proszę, udostępnij ten apel i pomóż mi dotrzeć do kolejnych Dawców!


O Inicjatorze

AŁ

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.