Szkoła w Chmurze

Rejestruję się

Jesteśmy Szkołą w Chmurze, to co dla nas ważne to indywidualne dobro każdego ucznia.

Pracujemy w unikatowym systemie, w którym stawiamy na więzi międzyludzkie, rozwój jednostki oraz pomoc drugiemu człowiekowi. Dlatego tak bardzo ważne są dla nas akcje, takie jak ta, dzięki której osoba, która rejestruje się do bazy potencjalnych Dawców szpiku może pomóc uratować życie swojemu bliźniakowi genetycznemu. Uważamy, że to wspaniała inicjatywa, dlatego bierzemy udział w projekcie #KOMÓRKOAMNIA już drugi raz - tym razem w sferze online. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału i rejestrowania się 🙂

Rejestruję się i pomagam!
Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Zamów pakiet rejestracyjny przez internet
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Proszę, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.