Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku w Zdrowej Krowie

Rejestruję się

Zaangażowanie społeczne i dbałość o otoczenie są ważnym elementem starań naszej sieci restauracji Zdrowa Krowa oraz Smile&Wine na rzecz budowania zaufania społecznego. Dlatego też w naszej ofercie stawiamy na różnorodność. Zależy nam na tym, aby, każdy, kto chce zjeść burgera czy stek, mógł przyjść do naszych restauracji, niezależnie od tego, czy je mięso, czy go nie je, czy jest wege, czy na diecie keto lub paleo. Dążymy do tego, aby nasze menu było w całości wymienialne na opcje wege, a każdy składnik, którego używamy do stworzenia naszych dań, był najlepszej jakości. Chcemy, by nasi Goście żyli zdrowo w zdrowym świecie.

Pomagaj razem z nami i zarejestruj się już dziś w bazie Fundacji DKMS. Twój „bliźniak genetyczny” może Cię potrzebować nawet w tej chwili!

Dlatego też od wielu lat jako sieć Zdrowa Krowa oraz Smile&Wine angażujemy się również społecznie, uczestnicząc w różnych akcjach charytatywnych. Wielu naszych pracowników i Gości to Honorowi Dawcy Krwi i Dawcy Szpiku. Jako firma wiemy, jak ważne jest pomaganie, dlatego w tym roku chcemy zrobić jeszcze więcej. W związku z tym zdecydowaliśmy się na organizację zarówno stacjonarnego, jak i wirtualnego Dnia Dawcy Szpiku, we wszystkich naszych lokalach. Wiele osób poszukuje swojego genetycznego bliźniaka, bardzo często bezskutecznie. Zostanie Dawcą szpiku to wielka szansa, by wykazać się odwagą i wspierać innych. Można w ten sposób uratować życie osobie, która cierpi na nowotwór krwi. Wierzymy, że przy wsparciu naszych restauracji wielu naszych Gości zdecyduje się, by oddać próbki DNA, aby pomóc tym, którzy tego potrzebują. Proces dawstwa szpiku jest szybki i bezbolesny, więc każdy może wziąć w tym udział, do czego gorąco zachęcamy, bo dzisiaj my możemy pomóc komuś, a być może jutro ktoś pomoże nam.

Dołącz do nas i zamów pakiet rejestracyjny!
Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! Udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

O Inicjatorze

Zdrowa Krowa

Koordynator Fundacji DKMS

Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.