ING VD

I ty możesz zostać bohaterem!

Rejestruję się

Co 27 sekund na świecie ktoś słyszy diagnozę - nowotwór krwi. To jedno z największych wyzwań medycznych naszych czasów, które dotyka nie tylko pacjentów, ale też ich rodziny i przyjaciół.

Dlatego tak ważne jest zwiększenie liczby potencjalnych dawców szpiku, którzy mogą uratować życie osobom potrzebującym. Wystarczy tylko kilka minut, aby zarejestrować się w bazie DKMS i stać się bohaterem, który daje nadzieję i drugie życie.

To niewielki krok, który może mieć ogromny wpływ na życie innych ludzi. Bądź częścią tej ważnej akcji i daj nadzieję tym, którzy jej potrzebują.

Pamiętaj, że każdy z nas może stać się bohaterem w oczach innych - zrób coś wyjątkowego i daj drugiej osobie szansę na nowe życie.

Pomagaj razem z nami i zarejestruj się już dziś w bazie Fundacji DKMS. Twój „bliźniak genetyczny” może Cię potrzebować nawet w tej chwili!
Dołącz do nas i zamów pakiet rejestracyjny!
Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! Udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Koordynator Fundacji DKMS

Natalia Banasik
Natalia Banasik
Trenerka Działu Rekrutacji Dawców

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.