Twoja wpłata to szansa na życie.
Wybierz kwotę, którą chcesz podarować.
Możliwe formy płatności:

A Ty? Kim chciałeś zostać, gdy byłeś dzieckiem?

Dzieci często zastanawiają się kim mogą zostać, gdy już dorosną: strażakiem, piosenkarką, a może lekarzem?

Niestety, codzienność wielu dzieci niesie ze sobą walkę z ciężką chorobą, która spycha na dalszy plan ich dziecięce marzenia, poza jednym – powrotem do zdrowia. Razem możemy pomóc dzieciom z nowotworem krwi. Już dzisiaj wesprzyj naszą zbiórkę!

Pomóż dzieciom takim jak Szymuś!

„Kiedy dorosnę, chcę być strażakiem”

Szymek to mały chłopiec o ogromnej wyobraźni, który uwielbiał grać w gry planszowe i budować przeróżne konstrukcje z klocków LEGO.

Wszystko zmieniło się w grudniu 2022 roku, kilka dni przed Bożym Narodzeniem. „Nasz synek dostał nagle wysokiej gorączki, narzekał na ból nóżek. Pojechaliśmy do szpitala i już pierwszego dnia usłyszeliśmy diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna typu B.” – wspomina mama Szymona. Aktualnie Szymon przyjmuje sterydy i chemioterapię. Choć dzielnie znosi leczenie, bardzo brakuje mu beztroskiego dzieciństwa sprzed choroby.

Szymuś ma wielkie marzenie. Ma dopiero 3 latka, a już teraz wie, że chce zostać strażakiem, który ratuje ludzi w potrzebie. Jednak zanim mógł nieść pomoc innym, dziś to on sam potrzebuje Twojego wsparcia w walce, którą toczy z nowotworem krwi.

Możesz pomóc już TERAZ!

Twoja darowizna pozwoli nam zapewnić profesjonalne wsparcie dla małych pacjentów takich jak Szymuś, a także rejestrować potencjalnych Dawców szpiku. Twoja darowizna ratuje życie!

Dlaczego Twoje wsparcie jest tak ważne?

Każdego roku w Polsce diagnozuje się około 1200 nowych zachorowań na nowotwory u najmłodszych. Około 40% z nich to nowotwory krwi, głównie ostre białaczki i chłoniaki.

Choroba dziecka zmienia rzeczywistość całej rodziny. Przychodzi niespodziewanie, burząc poczucie bezpieczeństwa. Naszym celem jest kompleksowa pomoc dla małych Pacjentów i ich rodzin w całym procesie leczenia.

Dzięki Twojemu wsparciu wiele dzieci będzie mogło powrócić do zdrowia, by w przyszłości spełniać swoje marzenia!

Zobacz, na co przeznaczamy środki od Darczyńców:

Kompleksowe wsparcie Pacjentów

Niesiemy pomoc małym Pacjentom od momentu zachorowania, poprzez długotrwałą terapię, aż do całkowitego powrotu do zdrowia.

Zapewniamy profesjonalną pomoc psychoonkologiczną i wspieramy projekty rehabilitacyjne.

Wsparcie szpitali dziecięcych

Wspieramy finansowo szpitale hematoonkologiczne, w tym kliniki dziecięce: m.in. w zakupie specjalistycznych urządzeń medycznych i diagnostycznych oraz w remontach oddziałów.

Na czas choroby szpital staje się dla całej rodziny drugim domem. Chcemy, by dzieci mierzące się z nowotworami krwi i innymi schorzeniami hematologicznymi mogły dochodzić do zdrowia w godnych i przyjaznych warunkach.

Rejestracja kolejnych potencjalnych Dawców szpiku

Koszt zarejestrowania i przebadania potencjalnego Dawcy to 180 zł. A każda rejestracja to nowa szansa na życie dla małych Pacjentów czekających na przeszczepienie szpiku!

Przekaż darowiznę

Dołącz do naszej drużyny i pomóż dzieciom takim jak Szymon zwyciężyć w walce z nowotworami krwi.