NOWY LEVEL POMAGANIA

Nowy Level Pomagania
27.10.2021

Czy miałeś możliwość zrobić w życiu coś extra? A może szukasz inspiracji? Wiemy, że czasem postanowienie czegoś wymaga czasu i zastanowienia się. A co powiedziałbyś na to, by dzięki jednej decyzji, podjętej właśnie teraz, mógłbyś w przyszłości podarować komuś życie?

Poznaj Wiktorię i Wojtka. Nigdy wcześniej się nie poznali, uczyli się w różnych szkołach i nie mieli pojęcia o swoim istnieniu. Kończąc 18 lat podjęli jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Zarejestrowali się w bazie potencjalnych Dawców szpiku Fundacji DKMS. Wtedy nie wiedzieli, że ten dzień kiedyś odmieni ich życie na zawsze...

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.
Wiktoria

Wiktoria

Była w bazie niecały rok, gdy zadzwonił do niej telefon z informacją, że jej bliźniak genetyczny” potrzebuje pomocy. Niedowierzając, że to się dzieje naprawdę, potwierdziła swoją gotowość i w niedługim czasie została umówiona na pobranie komórek macierzystych z krwi obwodowej. W tym czasie, gdzieś w Polsce, w klinice na dar życia czekała Pacjentka, której Wiktoria podarowała cząstkę siebie. Teraz pełna energii, uśmiechu i radości dzieli się swoją historią, bo wie jak jeden moment może zmienić wszystko.

Wojtek

Wojtek

Podarował szansę na powrót do zdrowia swojemu „genetycznemu bliźniakowi” w okresie przedświątecznym. To był niesamowity gwiazdkowy prezent! Jego optymizm i pozytywne nastawienie odczuwał każdy, kto wiedział czego dokonał. To jak cud, na który czeka każdy Pacjent potrzebujący przeszczepienia szpiku.

A Ty jesteś gotowy na podobną historię?

Nie miałeś możliwości zarejestrowania się w bazie potencjalnych Dawców szpiku podczas akcji #KOMÓRKOMANIA w Twojej szkole? Zrób to teraz i zamów pakiet do swojego domu.

Zostań powodem czyjegoś uśmiechu! #MocniejsiRazem

Działam! Zamawiam pakiet rejestracyjny!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już z nami? Świetnie! Teraz możesz pochwalić się swoją decyzją z bliskimi i znajomymi. Media społecznościowe uwielbiają takie akcje i co najważniejsze dzięki temu nasz Team Dawców się powiększy, dając szansę na znalezienie „bliźniaka genetycznego” potrzebującym Pacjentom.