Twoja firma też może pomóc!

Nieważne czy Twoja firma jest globalnym koncernem czy małą firmą rodzinną - każda może wnieść znaczący wkład w walkę z białaczką i innymi nowotworami krwi. Przeczytaj, jak Twoja firma może zaangażować się w działania Fundacji DKMS i dać nadzieję na nowe życie Pacjentom z całego świata. Zorganizuj z nami akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych w swojej firmie, pomóż finansować nam rejestrację kolejnych osób w bazie lub promuj ideę dawstwa wśród swoich klientów i kontrahentów.

Możliwości jest jeszcze więcej. Napisz do nas.

Wyślij e-mail

Zorganizuj Dzień Dawcy w Twojej firmie!

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem Dnia Dawcy Szpiku w Twojej firmie? Być może już wkrótce Ty, Twoi pracownicy lub koledzy podarujecie szansę na nowe życie. Trzy powody, dla których warto zorganizować Dzień Dawcy w firmie:

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczne zaangażowanie firm w dzisiejszych czasach staje się koniecznością. Twoi pracownicy, klienci i kontrahenci z pewnością to docenią.

Dobra atmosfera w pracy

Możliwość zostania Dawcą życia zintegruje pracowników wokół szlachetnej idei.

O Twojej firmie będzie się mówić

Poinformuj prasę o tym, że organizujesz Dzień Dawcy w swojej firmie. My również poinformujemy o Twoich sukcesach za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

 

Fundacja DKMS jako organizacja typu non-profit w całości finansowana jest ze środków pochodzących z darowizn od osób prywatnych i instytucji. Rejestracja każdego Dawcy to koszt 180 PLN. To właśnie dlatego tak bardzo zależy nam na przejęciu kosztów rejestracji pracowników przez Twoją firmę. Jako organizacja non-profit mamy również możliwość wystawienia pokwitowania przekazania darowizny za środki przekazane przez Twoją firmę na cele statutowe Fundacji DKMS.

Masz pytania? Doświadczeni Koordynatorzy Dni Dawcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą zaplanować całą akcję. Naszym wspólnym celem jest udany Dzień Dawcy, który będzie wspominany w Twojej firmie przez wiele lat.

Napisz do nas

Zaplanuj akcję charytatywną

Jako organizacja typu non-profit bardzo ważne są dla nas darowizny pieniężne. Właśnie dlatego zwracamy uwagę na to, że koszt każdej rejestracji to 180 PLN. Pomóż nam zarejestrować jeszcze więcej Dawców i wspólnie z nami podarować jeszcze więcej szans na nowe życie Pacjentom z całego świata.

Możesz to zrobić podczas najbliższej imprezy integracyjnej w Twojej firmie, możesz również zorganizować wydarzenie, które będzie dedykowane temu przedsięwzięciu. To, jak zorganizujesz taką akcję, zależy tylko od Twojej pomysłowości. My udostępnimy Ci wszelkie materiały informacyjne.

Fundacja DKMS jako organizacja typu non-profit w całości finansowana jest ze środków pochodzących z darowizn od osób prywatnych i instytucji. Rejestracja każdego dawcy to koszt 180 PLN. Jako organizacja non-profit mamy również możliwość wystawienia pokwitowania przekazania darowizny za środki przekazane przez Twoją firmę na cele statutowe Fundacji DKMS.

 

Zostań Sponsorem lub Partnerem

Wspólnie możemy więcej, dlatego też proponujemy Twojej firmie partnerstwo. Zostań naszym partnerem i pomóż w realizacji naszych pomysłów oraz przyczyń się do szerzenia idei dawstwa szpiku i komórek macierzystych.

Nasi partnerzy wspierają Fundację DKMS poprzez darowiny pieniężne lub materialne. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy szansę dotrzeć z naszą misją do opinii publicznej i kolejnych partnerów biznesowych. Jeśli Twoja firma szuka silnego partnera, napisz do nas.

Istnieją liczne przykłady udanych kooperacji firm i Fundacji DKMS. Zobacz z kim już współpracujemy.

Osobami upoważnionymi do przyjmowania darowizn rzeczowych w Fundacji DKMS oraz dysponowania tymi darowiznami zgodnie z regulaminem przyjęcia darowizny są:
- Ewa Magnucka-Bowkiewicz (Prezes),
- Ewa Visan (Kierownik Działu Marketingu i PR oraz Działu Fundraisingu).

Przekaż Darowiznę

Podaruj zamiast Dawać

Szukasz odpowiedniego prezentu dla swoich klientów na Boże Narodzenie lub inną okazję? Zamiast inwestować w typowe prezenty i ich transport, przekaż darowiznę Fundacji DKMS. W ten sposób możesz wysłać sygnał do swoich klientów i przyjaciół biznesowych, że to właśnie dzięki nim dokonano wpłaty darowizny, która jest szansą na nowe życie dla osób chorych na białaczkę i inne nowotwory krwi. W ramach prezentu podaruj klientowi zaświadczenie o Waszym wspólnym zaangażowaniu w działalność Fundacji DKMS.

Włącz się w akcję Payroll

Ty i Twoi pracownicy możecie wesprzeć Fundację DKMS również poprzez przekazanie części swojego wynagrodzenia na cele statutowe fundacji. Nie musisz przekazywać wiele, jedynie końcówkę swojej pensji. Dla Ciebie będzie to niemal zupełnie niezauważalne, a długofalowo przyczyni się znacząco do zarejestrowania nowych potencjalnych Dawców i podarowania bezcennych szans na nowe życie.

Podwój darowizny pracowników

Jeżeli Twoi pracownicy zdecydują się wesprzeć naszą Fundację poprzez ofiarowanie darowizny, nie pozostań w tyle. Pokaż swoim pracownikom Twoje zaangażowanie społeczne i przekaż na rzecz rejestracji potencjalnych Dawców dwukrotność ich darowizny. Takie działanie nie tylko promuje wspólne działanie, ale również wzmacnia utożsamianie się pracowników z działaniami firmy.

 

Napisz do nas i dowiedz się jak zorganizowac taką akcję. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadaj pytanie
 

Napisz do nas i dowiedz się jak zorganizować taką akcję. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadaj pytanie
 

Napisz do nas i dowiedz się jak zorganizować taką akcję. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadaj pytanie