Fajnie, że jesteś!

Pomóż nam zarejestrować kolejnych Dawców szpiku. Być może wśród Twoich bliskich są osoby, które wciąż nie znają naszej fundacji. Nie wiedzą o tym, że mogą uratować komuś życie. Bądź dla nich drogowskazem i dobrym przykładem.

To nie takie trudne! Zostań Opiekunem „Zestawu na 5”. Zastanów się ile osób jesteś w stanie zarejestrować i wybierz wariant, który najbardziej Ci odpowiada.

Zestaw na 5
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z wolontariatem i to Twoja pierwsza rejestracja - zamów JEDEN „Zestaw na 5” – zestaw będzie zawierać 10 pakietów do samodzielnej rejestracji. Z Twoją pomocą do bazy będzie mogło dołączyć aż 10 osób!
Zestaw na 5
Jeśli wśród Twoich bliskich i znajomych jest ktoś kto chciałby Ci pomóc w przeprowadzeniu akcji to wybierz tę opcję. Dostaniesz DWA „Zestawy na 5” - jeden dla Ciebie, a drugi dla znajomego. Łącznie zarejestrujecie aż 20 osób!
Zestaw na 5
Łatwo nawiązujesz kontakty? Masz duże doświadczenie w rejestrowaniu potencjalnych Dawców? Zamów TRZY „Zestawy na 5”. Jeden dla siebie i dwa dla znajomych, którzy pomogą Ci w rejestracji. Zarejestrujecie 30 osób!

Jak wziąć udział w akcji i zostać Opiekunem „Zestawu na 5”?

ZGŁOŚ SIĘ WYSYŁAJĄC do nas e-MAILA

Zostań studenckim Liderem!
Wyślij e-maila na wolontariat@dkms.pl i w treści podaj: imię, nazwisko, numer telefonu i liczbę zestawów które chcesz zamówić. Skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegółowe informacje i potrzebne materiały. Na zgłoszenia czekamy do 4 lutego!

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU onlinowym

Zostań studenckim Liderem!
Możesz na nas liczyć! Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie online, na którym dowiesz się więcej o naszej fundacji, oraz o tym, jak mówić o dawstwie szpiku i jak skutecznie przeprowadzić akcję wśród bliskich. Link do spotkania wyślemy mailowo.

REJESTRUJ POTENCJALNYCH DAWCÓW

Zostań studenckim Liderem!
Akcja rejestracyjna trwa cały rok, ale nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj. Pamiętaj – na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Razem możemy zrobić coś naprawdę wyjątkowego!

Co to znaczy "uratować komuś życie"?

WIOLA, WOLONTARIUSZKA

WIOLA, WOLONTARIUSZKA
Uratowanie komuś życia, oznacza dla mnie spełnienie się jako człowiek.

OLA, POTENCJALNA DAWCZYNI

Ola, potencjalna dawczyni
Daje świadomość, że ktoś odetchnął lżej dzięki temu, że żyję.

LESZEK, DAWCA FAKTYCZNY

Leszek, dawca szpiku
5 lat temu oddałem komórki macierzyste pacjentce chorej na białaczkę, oznacza to, że ktoś żyje dzięki mnie.

Każda nawet najmniejsza pomoc jest ogromnie ważna w walce o życie Pacjentów potrzebujących przeszczepienia szpiku. Taką pomocą jest zachęcenie do rejestracji nawet jednej osoby, bo żeby ratować życie nie musisz być Dawcą - możesz być Wolontariuszem! Zgłoś się do naszej akcji na wolontariat@dkms.pl. Czekamy na Ciebie! Akcja kierowana jest do pełnoletnich Wolontariuszy.