Partnerzy

Co roku zaangażowanie organizacji i firm przyczynia się do wzrostu liczby potencjalnych Dawców zarejestrowanych w bazie Dawców komórek macierzystych, a tym samym do zwiększenia szansy na przeżycie Pacjentów chorych na nowotwory krwi.

Dołącz do grona naszych partnerów i wspieraj ideę dawstwa!

Napisz do nas

Organizacje pozarządowe

Fundacja Iskierka

Fundacja Iskierka

Fundacja Spełnionych Marzeń

Fundacja Spełnionych Marzeń

Bieg po Nowe Życie

Bieg po nowe życie
 

Fundacja zajmuje się budowaniem systemów wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Prezesem Zarządu fundacji jest Jolanta Czernicka-Siwecka, której syn także zmagał się białaczką. Zespół pracowników wspierają w działaniach wolontariusze oraz partnerzy ze środowisk biznesowych, samorządowych, a także osoby ze świata nauki, sportu, sztuki, kultury i show biznesu. To ponad 500 podopiecznych fundacji (w trakcie i po leczeniu onkologicznym) i systemowe działanie.

 

Fundacja Spełnionych Marzeń powstała w sierpniu 2002 r. z inicjatywy Małgorzaty i Tomasza Osuchów. Potrzeba niesienia pomocy zrodziła się z osobistych przeżyć Państwa Osuchów, którzy stracili 11-letniego synka po długiej walce z chorobą nowotworową. Głównym celem Fundacji jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin.

 

Bieg po Nowe Życie to projekt społeczny na rzecz promocji działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Znani ludzie - aktorzy, muzycy, artyści sceny kabaretowej, sportowcy, dziennikarze - startują w sztafetach razem z osobami po transplantacji i przedstawicielami partnerów lub mediów zaangażowanych w projekt. Tworzą razem drużynę ludzi dobrej woli popierającą ideę transplantacji narządów.

Firmy

Takeda

Takeda

 

Takeda to koncentrująca się na potrzebach pacjentów, innowacyjna globalna spółka farmaceutyczna, która opierając się na 235 latach wspaniałej historii, pragnie przynieść lepsze zdrowie i jaśniejszą przyszłość ludziom na całym świecie.

 
Reckitt Benckiser Production

Reckitt Benckiser Production

 

Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o., jest wiodącą i ekspansywną firmą z branży FMCG w Polsce i na świecie. Nasze produkty – Finish, Airwick, Calgon, Vanish, Veet, Calgonit, Cillit, Woolite, Lovela, Strepsils, Nurofen, Bryza, Scholl i Durex są od wielu lat jednymi z najczęściej wybieranych marek w swoich kategoriach. Fabryka RB w Nowym Dworze Mazowieckim jest największym pracodawcą w rejonie - zatrudnia około 1900 osób i aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności.

 
Widex ROC

Widex ROC

 

Widex ROC, czyli Widex Regional Operation Center EMEA jest centrum operacyjnym dla obszarów Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Firma obsługuje również takie kraje jak: USA, Australia, Japonia, Indie, Kanada oraz Meksyk. Nasze najważniejsze zadania to produkcja oraz serwis aparatów słuchowych marki Widex. Widex ROC EMEA ma swoją siedzibę we Wrocławiu na ul. Granicznej 8a, natomiast Centrala firmy zlokalizowana jest w Danii w miejscowości Lynge. Dzisiaj Widex należy do grupy WS Audiology i jest jednym z największych na świecie producentów aparatów słuchowych.

 
 
RSM

RSM

 

RSM to sieć niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 750 biur w 116 krajach i zatrudnia 41.000 specjalistów na świecie. RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska – to przede wszystkim profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół 250 specjalistów RSM oferuje wsparcie przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia ich działalności.

 
Runmageddon

Runmageddon

 

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2018 roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

 
Logo The color run

The Color Run

 

The Color Run to globalny fenomen, który zapoczątkowany został w Stanach Zjednoczonych w 2011 roku i zgromadził już ponad 8 milionów uczestników na całym świecie, w ponad 40 krajach, podczas tysięcy imprez. Na polskim rynku The Color Run zadebiutował w 2015 roku i z miejsca podbił serca Polaków. W ciągu minionych czterech lat w kolorowych biegach wzięło udział prawie 90 tysięcy osób. Za takim sukcesem stoi wyjątkowa formuła wydarzenia, połączenie sportu z zabawą – bez presji i rywalizacji. rasa to najszczęśliwsze 5 km na świecie.

 
 
Samsung

Samsung

 

Samsung Electronics Polska od ponad 20 lat dostarcza Polakom najlepszej jakości produkty z zakresu urządzeń mobilnych, RTV, AGD i IT. W Samsung Poland R&D Center - największym po Korei, centrum rozwoju i badań, firma tworzy nowe standardy innowacyjności i dba, by rozwiązania tworzone przez polskich inżynierów były wykorzystywane do produkcji flagowych urządzeń marki dostępnych na wszystkich kontynentach. W nowoczesnej fabryce Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach, codziennie produkowane są pralki i lodówki, trafiające do domów w całej Europie.

 
EFL Credit Agricole

EFL Crédit Agricole

 

EFL to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych: leasingu, pożyczki, wynajmu długoterminowego, faktoringu oraz produktów dodatkowych. Finansujemy samochody osobowe i dostawcze, oferujemy leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT.

 
Lundback

Lundbeck

 

Duńska firma farmaceutyczna z ponad 100-letnią tradycją, działająca w ponad 60 krajach na całym świecie. Głównymi obszarami działania są choroby neurologiczne i psychiatryczne, a misją poprawa jakości życia osób dotkniętych tymi chorobami. Centrum usług wspólnych w Krakowie działa od 5 lat i zatrudnia ok. 200 osób wspierając globalny biznes w zakresie procesów finansowych, księgowych, kontrolingu, zakupów, kadr i płac oraz IT.

 
 
Lilou

Lilou

 

Z myślą o drugim człowieku i walce z białaczką, Lilou i Fundacja DKMS Polska jednoczą siły. W salonach Lilou na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym dostępna jest specjalnie stworzona zawieszka w kształcie puzzla. Na każdej zawieszce można wygrawerować swój tekst.

 
Auchan

Auchan

 

Auchan Polska spółka z o.o. prowadzi działalność handlową w 24 centrach handlowych na terenie Polski. Firma powstała ponad 50 lat temu we Francji, a jej właścicielami jest Stowarzyszenie Rodziny Mulliez, które posiada 88% kapitału oraz pracownicy w ramach akcjonariatu pracowniczego, którzy posiadają 12 % udziałów. Firma od początku swojego istnienia opiera się na mocnych wartościach, którymi są zaufanie, dzielenie się i postęp.

 
Whirlpool logo

Whirlpool

 

Whirlpool Corporation to największy z producentów dużego sprzętu AGD na świecie, który w 2018 roku osiągnął sprzedaż roczną w wysokości ok. 21 mld USD, zatrudniał 92 tys. pracowników i posiadał 65 zakładów produkcyjnych i badawczych ośrodków technologicznych. Koncern sprzedaje produkty Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit, Hotpoint i innych dużych marek w prawie każdym kraju na całym świecie.

 
 
Fresenius Kabi

Fresenius Kabi

 

Fresenius Kabi jest globalną firmą działającą w obszarze opieki zdrowotnej, specjalizującą się w produkcji żywienia klinicznego, leków ratujących życie oraz technologii infuzyjnej i transfuzyjnej. Nasze produkty i usługi służą pomocą w opiece nad krytycznie i przewlekle chorymi pacjentami. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala oferować produkty spełniające najwyższe oczekiwania naszych klientów.

 
Hartmann Tresore

Hartmann Tresore

 

Każdy posiada wartości, które wymagają ochrony. W ochronie tych niematerialnych, jak np. zdrowie, pomaga DKMS. Specjalizacją Hartmann Tresore jest ochrona wartości materialnych. Od 2002 r. wyposażamy firmy i gospodarstwa domowe w sejfy duże i małe, we wszystkich klasach i opcjach wyposażenia ściśle dopasowanymi do potrzeb użytkowników. Dbamy o to żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie i mogli spokojnie poświęcić się temu, co ma dla nich prawdziwą wartość.

 
TME logo

Transfer Multisort Elektronik

 

Transfer Multisort Elektronik (TME) to jeden z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. W 2018 r. TME sprzedało blisko 2 mld komponentów. Firma zatrudnia ponad 800 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach, m.in. Chinach, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Włoszech. W planach jest dalsza ekspansja, m.in. na rynku amerykańskim, indyjskim oraz australijskim.

 
 
Acropol logo

Acropol

 

Historia firmy zaczęła się już ponad 25 lat temu. To wtedy, właściciel firmy Sławomir Jastrzębski, jako młody chłopak zaczął swoją przygodę z prowadzeniem samochodu. Jego instruktorem jazdy był ojciec, który przekazał mu całą swoją pasję oraz doświadczenie związane z zawodem kierowcy, co stało się marzeniem młodego mężczyzny.

 
In Spe Logo

In Spe Grupa Marketingowa

 

In Spe o sobie: Swoją pasję i kreatywność każde z nas wykorzystuje w inny sposób. Dzięki połączeniu różnych osobowości w jeden zespół, udało nam się stworzyć grupę marketingową, która potrafi odpowiedzieć na zapotrzebowania klientów z każdej branży, zarówno małych jak i dużych firm, organizacji i instytucji. Naszymi działaniami staramy się inspirować klientów i sprawiać, by ich aspiracje względem wizerunku swojej firmy, kierowane były zawsze ponad standardowe oczekiwania.

 

Corning

 

Corning Optical Communications Polska jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning Optical Communications został utworzony przez Corning Incorporated, które istnieje od ponad 160 lat z siedzibą główną w mieście Corning w stanie Nowy Jork. Corning Incorporated zatrudnia blisko 35 tys. pracowników oraz posiada 100 fabryk i biur na całym świecie.

 
 

Fortum

 

Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach. W 2017 roku nasze łączne przychody wyniosły 4,5 mld EUR. Akcje Fortum notowane są na giełdzie Nasdaq w Helsinkach. www.fortum.pl

 
Anwil logo

Anwil

 

ANWIL to włocławska spółka Grupy ORLEN należąca od ponad pół wieku – firma powstała w 1966 r. – do grona najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw krajowego sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Znajduje się w czołówce europejskich producentów nawozów mineralnych i suspensyjnego polichlorki winylu, którego jest jedynym wytwórcą w Polsce. Swoje produkty eksportuje do niemal 40 państw na świecie. Firma Anwil była organizatorem i sponsorem głownym Dni Dawcy Szpiku w siedzibie firmy w dniach 22-26 października 2018 wspierając rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

 

Credit Suisse

 

Credit Suisse jest globalnym liderem w zarządzaniu aktywami z wysoko rozwiniętym działem bankowości inwestycyjnej. Jako globalna organizacja z siedzibą w Zurychu, w Szwajcarii, działa w blisko 50 krajach i zatrudnia ponad 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości. Kierując się duchem przedsiębiorczości Credit Suisse dostarcza swoim klientom całościowe rozwiązania finansowe i innowacyjne produkty, oraz oferuje doradztwo dostosowane indywidualnie do każdego klienta.

 
 
UPS

UPS

 

W UPS nieustannie dążymy do tego, by być odpowiedzialną częścią lokalnych społeczności, w których funkcjonujemy. Współpraca z DKMS pozwala nam osiągnąć znacznie więcej – pozwala nam pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują, nie tylko poprzez wsparcie finansowe, ale także dobrowolne zaangażowanie pracowników. Jestem niesamowicie dumny, że mam w swoich szeregach tak wspaniałych ludzi ” – powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska.

 
Demant Technology Centre

Demant Technology Centre

 

Demant Technology Centre to jedna z najnowocześniejszych firm działających w branży ochrony zdrowia osób niedosłyszących. Od momentu powstania w 2016 roku do dziś zatrudnia już niemal 150 pracowników i stale się rozwija o kolejnych specjalistów z branży IT, audiologii, rozwoju biznesu, projektowania interakcji czy marketingu produktów. W 2017 roku została laureatem prestiżowej nagrody Great Place To Work za kreowanie przyjaznego miejsca pracy, opartego na zaufaniu, budowie pozytywnych relacji z pracownikami i wysokiej kulturze organizacyjnej.

 
Logo Peako s.a

Bank Pekao SA

 

Bank Pekao S.A. jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Obsługuje ponad 5 milionów klientów i należy do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie.

 
 
Kubota logotyp

Kubota

 

Po długim letargu w wirtualnej szafie Internetu na salony powraca legendarna marka KUBOTA – narodowa duma i symbol pokolenia. Wszystkie produkty Kubota produkowane są w Polsce, gdzie mamy dostęp do najlepszych materiałów, maszyn, a przede wszystkim mamy świetnych specjalistów, m. in. szewców czy konstruktorów obuwia, którzy od pokoleń zajmują się produkcją obuwia. Wspieramy ruch Fashion Revolution i wierzymy, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do inicjatywy odpowiedzialnego prowadzenia biznesu.

 
Red Rubin logo

Red Rubin

 

W świecie szybko umykających dni i zmieniającej się rzeczywistości marka Red Rubin tworzy biżuterię, która pozwala na uchwycenie najpiękniejszych momentów naszego życia. Słowo „bespoke” używane niegdyś́ przez najwyższej klasy krawców z biegiem lat zaczęło rozszerzać́ swoje znaczenie. W dobie masowej produkcji i standaryzacji określenie to zostało przypisane do produktów premiuj, w których każdy element może być indywidualnie dopasowany, zaspokajając najbardziej wygórowane gusta klientów.

 
ABB logo

ABB

 

ABB to wiodący światowy dostawca technologii dla energetyki i automatyki. Od 25 lat firma jest obecna w Polsce, gdzie zatrudnia ponad 4800 osób w 11 fabrykach i 25 biurach, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis. W Krakowie ABB utworzyła Korporacyjne Centrum Badawcze, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera biznesy firmy w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

 
 
PKP S.A.

PKP S.A.

 

PKP S.A. jest jednym z największych właścicieli nieruchomości w Polsce. W zasobach spółki znajduje się m.in. ok. 100 tys. ha gruntów oraz 57 tys. budynków i budowli. Jej majątek stanowią zarówno obiekty pełniące funkcje związane z transportem i obsługą podróżnych (dworce kolejowe), jak i nieruchomości stricte komercyjne. PKP S.A. prowadzi aktywne działania jako zarządca, polegające m.in. na inicjowaniu inwestycji oraz szukaniu sposobów optymalnego zagospodarowania kolejowych gruntów. Kluczowym zadaniem PKP S.A. jest zapewnienie wysokiego standardu usług na dworcach kolejowych.

 

Centrum Medyczne Damiana

 

Centrum Medyczne Damiana otwarte zostało w 1994 r. W siedmiu przychodniach w Warszawie oferujemy szeroki zakres opieki medycznej. Centrum Zdrowej Skóry to przychodnia, w której nasi pacjenci mogą skorzystać z zabiegów i konsultacji z zakresu medycyny estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej. Posiadamy również Szpital, w którym wykonywane są operacje m.in. z zakresu: okulistyki, laryngologii, ortopedii, ginekologii, urologii, chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej. W naszych placówkach świadczymy usługi dla dorosłych i dzieci.

 
Textra

Textra Poland

 

Firma TEXTRA Poland od ponad 10 lat świadczy usługi spedycji międzynarodowej i krajowej oraz sporządzania deklaracji w systemie Intrastat. Od kilku lat w ofercie znajdują się również usługi spedycji morskiej i lotniczej oraz magazynowanie. Textra Poland nawiązała całoroczną współpracę z Fundacją DKMS wspierając nas w walce z nowotworami krwi poprzez regularne wsparcie finansowe.

 
 

Bank Zachodni WBK

 

Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

 

GLOTOX

 

Jesteśmy polską firmą, która zajmuje się dystrybucją profesjonalnych preparatów gryzoniobójczych i owadobójczych. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z występowaniem gryzoni i insektów. Dzięki ciągle rozwijanemu asortymentowi jesteśmy w stanie profesjonalne i ekologiczne podchodzić do zwalczania szkodników.

 
Biedronka Codziennie niskie ceny

Biedronka

 

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem największej sieci detalicznej w Polsce Biedronka, mającej ponad 2300 sklepów w blisko 900 miejscowościach. Pracując z ponad pięciuset polskimi producentami Biedronka, oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, codziennie w niskich cenach, a także bliskość sklepów. Firma zatrudnia ponad 45 000 pracowników.

 
 

Gedeon Richter Plc.

 

Firma Gedeon Richter Plc. z siedzibą w Budapeszcie jest jedną z największych firm farmaceutycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, coraz prężniej rozwijającą swoją działalność na rynkach Europy Zachodniej, w Chinach i Ameryce Łacińskiej. W 2016 roku firma Richter osiągnęła skonsolidowaną sprzedaż na poziomie 1,3 mld euro, a jej wartość giełdowa wyceniana była na 3,7 mld euro. Wachlarz produktów firmy Richter obejmuje niemal wszystkie najważniejsze obszary terapeutyczne, m.in. ginekologię, ośrodkowy układ nerwowy oraz układ sercowo-naczyniowy.

 

Groupm

 

GroupM to technologiczny i negocjacyjny partner agencji WPP - Maxus, MEC, Mediacom oraz Mindshare. Największa na świecie mediowa grupa inwestycyjna oferuje klientom dostęp do zaawansowanych usług i najnowszych specjalistycznych i innowacyjnych narzędzi, zapewniając tym samym agencjom WPP unikatowe zaplecze technologiczne oraz korzystane warunki ofertowe.

 

Mindshare

 

Mindshare Polska jest oddziałem globalnego domu mediowego Mindshare z siedzibą w Londynie, realizującego kompleksowe strategie reklamowe zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i firm działających regionalnie i lokalnie na poszczególnych światowych rynkach. Dom mediowy Mindshare, nalężący do Grupy inwestycyjnej GroupM, skupia specjalistów zajmujących się przygotowaniem strategii mediowych, planowaniem i zakupem mediów oraz implementacją działań reklamowych.

 
 

MEC

 

MEC jest jedną z największych agencji mediowych w Polsce, z 13,9 proc. udziałem w rynku (RECMA, lipiec 2016 r.). Poza planowaniem i pomiarem skuteczności kampanii reklamowych w mediach, spółka oferuje szeroki zakres usług specjalistycznych – od kreacji i branded content po obsługę badawczą i ekonometryczną. MEC pracuje dla kilkudziesięciu klientów, a w gronie największych polskich reklamodawców korzystających z usług spółki są m.in. Nestle, Jeronimo Martins, Henkel, IKEA, Nest Bank, H&M, Empik i wiele innych. MEC jest częścią grupy negocjacyjnej GroupM.

 

Servier

 

Servier to niezależna francuska firma farmaceutyczna obecna w 148 krajach świata, w Polsce od 25 lat, dziś zatrudnia 500 pracowników. Rozwój firmy opiera się na dążeniu do innowacji w pięciu obszarach: choroby układu krążenia, cukrzyca, nowotwory, choroby immunozapalne i choroby neurodegeneracyjne. Obecnie blisko 100% opakowań leków firmy Servier przeznaczonych na polski rynek produkowanych jest w warszawskim Zakładzie Produkcyjnym Servier, a blisko 40% produkcji przeznaczona jest na eksport.

 

Decathlon

 

SPORT DLA WSZYSTKICH – WSZYSTKO DLA SPORTU To zobowiązanie, które od samego początku Decathlon składa swoim klientom. Mieszcząc wszystkie sporty pod jednym dachem, nasza firma od samego początku dąży do tego, by uczynić sport jeszcze bardziej dostępnym dla każdego.

 
 

Siemens

 

Siemens zaopatruje świat w rozwiązania niezbędne do sprostania wyzwaniom wynikającym ze zmian demograficznych, urbanizacji, zmian klimatu i globalizacji. Ze swoją szeroką ofertą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zajmujemy mocną pozycję w całym obszarze biznesowym związanym z elektryfikacją – od wytwarzania energii, przez jej transmisję, dystrybucję i inteligentne sieci, po efektywne wykorzystanie energii elektrycznej we wszystkich obszarach gospodarki.

 

LORD Hotel & Conference Center i WINDSOR Palace Hotel & Conference Center

 

LORD Hotel & Conference Center i WINDSOR Palace Hotel & Conference Center oferują najwyższą jakość usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Najważniejszym wyznacznikiem naszego profesjonalizmu jest zadowolenie Klientów. Specjalizujemy się w organizacji konferencji, eventów, bankietów i wesel. Lojalność naszych Gości daje nam wielką satysfakcję. Pod szyldem Hotele Korona firma działa od 2001 roku.

 

Adamed

 

Firma Adamed została założona w 1986 r. Początkowo specjalizowała się w produkcji leków ginekologicznych i sprzętu medycznego. Dzięki rozwojowi własnej myśli naukowej oraz własnym patentom, sukcesywnie umacniała swoją pozycję rynkową. Obecnie Adamed udostępnia leki w kilkunastu obszarach terapeutycznych.

 
 

Valeant Pharma Poland

 

Valeant Pharma Poland sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International, Inc, który pracuje na rzecz ochrony zdrowia ludzi na całym świecie. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych wytwarzanymi między innymi przez ICN Polfa Rzeszów S.A., PF „ Jelfa”, Spółkę Emo-Farm a także magazynowanie towaru oraz działalność usługowa.

 

Time matters

 

We are the expert for global Special Speed Logistics as well as time-critical international spare parts logistics. We transport your highly urgent spare parts, medical samples or important documents quickly and reliably from A to B – via air, rail, or road. In addition to speed and reliability, we are committed to customized and flexible service. Therefore, we are available 365 days a year, around the clock, to develop tailor-made, customized logistics solutions, ranging from ad-hoc cases to day-to-day business.

 

METALPOL

 

METALPOL, kontynuująca tradycje Fabryki Armatury i Odlewni Węgierska Górka, jest jednym z najstarszych zakładów branży odlewniczej w Polsce: huta żelaza, poprzedniczka dzisiejszej odlewni, została założona w roku 1838 r.

 
 

Danone

 

Lider w tworzeniu smacznych i zdrowych produktów mlecznych wysokiej jakości, do produkcji których wykorzystujemy najlepsze polskie surowce, ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Danone rozwija się dzięki zaangażowaniu swoich pracowników – to oni są napędem dla wszystkich naszych działań.

 
Craftware

Craftware

 

Firma Craftware to software house z 9 letnim doświadczeniem w IT i Złoty Partner wdrożeniowy Salesforce w Polsce. Działalność firmy polega na doradztwie, wdrażaniu i utrzymaniu produktów Salesforce na rynku lokalnym, a także dostarczaniu zespołów specjalistów do Centr Kompetencyjnych globalnych korporacji.

 
Coty

Coty

 

Coty, jedna z największych na świecie firm produkujących kosmetyki kolorowe i zapachowe od zawsze wspiera DKMS. Jednak formalna współpraca z Fundacją rozpoczęła się w lipcu 2006 roku. Globalna inicjatywa COTY-DKMS pod hasłem „Linked against Leukemia” od początku miała na celu ratowanie życia osób chorych na białaczkę, poprzez zwiększenie świdomości na temat białaczki i rejestrowanie się nowych potencjalnych Dawców komórek macierzystych na całym świcie. Firma COTY zaprosiła do współpracy ponad 10.000 swoich pracownikow z ponad 30 krajów na całym świecie.

 
 

Egnyte

 

Egnyte, z siedzibą główną w Dolinie Krzemowej, od ponad 10 lat zapewnia swoim klientom biznesowym łatwy i bezpieczny dostęp do plików z dowolnego miejsca i urządzenia. Poznański oddział, ukierunkowany na badania i rozwój, to zespół już ponad 100 osób, których pasją są zarówno nowe technologie, jak i wspieranie lokalnych inicjatyw.

 
Arkadia

CH Arkadia

 

Centrum handlowe Arkadia mieści się przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 roku rocznie odwiedza ponad 20 mln klientów. Na 113 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się około 240 lokali, w tym 190 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową i mieści się tu multipleks Cinema City z 15 ekranami. Wśród kluczowych najemców Arkadii znajdują się m.in.: Peek&Cloppenburg, American Eagle Outfitters, Reserved, Zara, Apart, H&M.

 
Tesco

Tesco

 

Tesco, jedna z największych sieci handlowych w Polsce i branżowy lider społecznej odpowiedzialności biznesu, ma już ponad 400 sklepów w całym kraju. Jako ważny gracz w polskiej gospodarce, w handlu detalicznym, ale też ważny sąsiad i członek lokalnych społeczności, swoje odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu opisują jedną z podstawowych wartości, a mianowicie: „Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani”.

 
 

KONTAKT

Olga Fąfara

Olga

Koordynator ds. Fundraisingu
Korporacyjnego

T +48 22 882 94 35
M +48 606 724 233
olga.fafara@dkms.pl

Marek Makowski

Marek

Koordynator ds. Fundraisingu Korporacyjnego
T +48 22 882 94 34
M +48 515 143 662
marek.makowski@dkms.pl