Partnerzy

Co roku zaangażowanie organizacji i firm przyczynia się do wzrostu liczby potencjalnych Dawców zarejestrowanych w bazie Dawców komórek macierzystych, a tym samym do zwiększenia szansy na przeżycie Pacjentów chorych na nowotwory krwi.

Dowiedz się, które organizacje i firmy wspierają nas w walce z nowotworami krwi.

CH Arkadia

 

Centrum handlowe Arkadia mieści się przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 roku rocznie odwiedza ponad 20 mln klientów. Na 113 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się około 240 lokali, w tym 190 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową i mieści się tu multipleks Cinema City z 15 ekranami. Wśród kluczowych najemców Arkadii znajdują się m.in.: Peek&Cloppenburg, American Eagle Outfitters, Reserved, Zara, Apart, H&M.

 

Tesco

 

Tesco, jedna z największych sieci handlowych w Polsce i branżowy lider społecznej odpowiedzialności biznesu, ma już ponad 400 sklepów w całym kraju. Jako ważny gracz w polskiej gospodarce, w handlu detalicznym, ale też ważny sąsiad i członek lokalnych społeczności, swoje odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu opisują jedną z podstawowych wartości, a mianowicie: „Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani”.

 

Fundacja Spełnionych Marzeń

 

Fundacja Spełnionych Marzeń powstała w sierpniu 2002 r. z inicjatywy Małgorzaty i Tomasza Osuchów. Potrzeba niesienia pomocy zrodziła się z osobistych przeżyć Państwa Osuchów, którzy stracili 11-letniego synka po długiej walce z chorobą nowotworową. Głównym celem Fundacji jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin.

 
 

Coty

 

Coty, jedna z największych na świecie firm produkujących kosmetyki kolorowe i zapachowe od zawsze wspiera DKMS. Jednak formalna współpraca z Fundacją rozpoczęła się w lipcu 2006 roku. Globalna inicjatywa COTY-DKMS pod hasłem „Linked against Leukemia” od początku miała na celu ratowanie życia osób chorych na białaczkę, poprzez zwiększenie świdomości na temat białaczki i rejestrowanie się nowych potencjalnych Dawców komórek macierzystych na całym świcie. Firma COTY zaprosiła do współpracy ponad 10.000 swoich pracownikow z ponad 30 krajów na całym świecie.

 

Tauron

 

“Bohaterowie z Dnia na Dzień” - pod takim tytułem w 2012 roku powstało nowe partnerstwo Fundacji DKMS Polska oraz firmy Tauron Polska Energia. W ramach projektu Fundacji Tauron ponad 30.000 pracowników firmy otrzyma szansę na rejestrację jako potencjalni Dawcy szpiku. Pierwsza akcja rejestracji do bazy DKMS Polska odbyła się 14-go listopada 2012. Tego dnia 84 osoby dołączyły do grona zarejestrowanych Dawców życia.

 

Lilou

 

Z myślą o drugim człowieku i walce z białaczką, Lilou i Fundacja DKMS Polska jednoczą siły. W salonach Lilou na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym dostępna jest specjalnie stworzona zawieszka w kształcie puzzla. Puzzel jest symbolem marki DKMS.

 
 

Auchan

 

Auchan Polska spółka z o.o. prowadzi działalność handlową w 24 centrach handlowych na terenie Polski. Firma powstała ponad 50 lat temu we Francji, a jej właścicielami jest Stowarzyszenie Rodziny Mulliez, które posiada 88% kapitału oraz pracownicy w ramach akcjonariatu pracowniczego, którzy posiadają 12 % udziałów. Firma od początku swojego istnienia opiera się na mocnych wartościach, którymi są zaufanie, dzielenie się i postęp.

 

Biedronka

 

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem największej sieci detalicznej w Polsce Biedronka, mającej ponad 2300 sklepów w blisko 900 miejscowościach. Pracując z ponad pięciuset polskimi producentami Biedronka, oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, codziennie w niskich cenach, a także bliskość sklepów. Firma zatrudnia ponad 45 000 pracowników.