ZAMÓW ZESTAW NA 5 I ZAREJESTRUJ 5 ZNAJOMYCH!

Misją Fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta, który potrzebuje przeszczepienia komórek macierzystych. Ale znalezienie genetycznego bliźniaka nie jest proste. W niektórych przypadkach to jak jedna szansa na milion. Wielu chorych wciąż czeka na znalezienie zgodnego Dawcy szpiku. Prosimy, zamów „Zestaw na 5”
i zachęć pięć bliskich Ci osób do zostania Dawcą.


JAK ZAMÓWIĆ ZESTAW NA 5?

W trosce o ochronę danych osobowych, każdego potencjalnego Dawcy jaki dołączy do Bazy Fundacji DKMS oraz wsparcie działań wolontaryjnych Opiekuna "Zestawu na 5" koniecznym jest przesłanie skanu lub zdjęcia podpisanego porozumienia, które pobierzesz w pierwszym kroku.

Formularz rejestracyjny

Pobierz, wydrukuj i wypełnij „Porozumienie"

POBIERZ

Rejestracja online

Wyślij skan lub zdjęcie „Porozumienia" na zestaw@dkms.pl

Dla potwierdzenia, podaj swoje dane adresowe i kontaktowe w treści maila.

Sending back

Po otrzymaniu wiadomości wyślemy do Ciebie „Zestaw na 5"

„Zestaw na 5" wyślemy za pośrednictwem Kuriera Poczty Polskiej. Informację o nadaniu przesyłki otrzymasz w formie wiadomości SMS.

Po zamówieniu „Zestawu na 5” otrzymasz przesyłkę zawierającą 5 pakietów rejestracyjnych, które można łatwo przekazać osobom w Twoim otoczeniu, zachęcając je do rejestracji. Gdy Twoi znajomi wypełnia formularz i pobiorą wymaz, odeślij przesyłkę do Fundacji DKMS, a my zajmiemy się resztą. Po przebadaniu przesłanych próbek 5 Twoich znajomych zostanie aktywnymi potencjalnymi Dawcami komórek macierzystych!

Jak przeprowadzić akcję „Zestaw na 5"?

Fundacja DKMS | Film instruktażowy przeznaczony dla Opiekuna "Zestawu na 5"

Pomóż Dominice

Dominika potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego
Cześć, jestem Dominika, mam 19 lat. Choruję na ostrą białaczkę limfoblastyczną.
W moim życiu, najważniejsze miejsce zajmuje rodzina i bliscy, którzy bardzo wspierają mnie w chorobie. Moja mama, Basia, daje mi dużo siły i wiem, że gdyby tylko mogła, oddałaby za mnie życie. Dla mojego taty, Marka, chyba na zawsze pozostanę "maluszkiem" lub "futrzakiem". Jak zawsze opanowany próbuje zachować spokój w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Nie traci przy tym jednak poczucia humoru, które tak bardzo w nim kocham.
Aby być blisko mnie, moja siostra Andżelika rzuciła wszystko i wróciła z USA do Polski. Od tej pory staje na głowie, żeby zapewnić mi jak najlepsze leczenie. Wiele zawdzięczam też mojemu chłopakowi Kamilowi. Ma wielkie serce i bardzo mnie wspiera.


Mam cudowną rodzinę, ale ich wsparcie nie jest wystarczające. Żeby żyć potrzebuję przeszczepienia od niespokrewnionego dawcy szpiku.

„Bliźniak genetyczny” uratował życie Hani

Hania, to pacjentka, która żyje dzięki dawcy szpiku.