Ślubujcie pomagać

Odnalezienie „genetycznej połówki” dla Pacjenta potrzebującego przeszczepienia szpiku to szansa na nowe życie. Dlatego w dniu Waszego ślubu zamiast o kwiaty, poproście gości o datki dla naszej Fundacji. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli zarejestrować i przebadać kolejnych potencjalnych Dawców komórek macierzystych i szpiku.

JAK TO DZIAŁA?

Wyślij e-mail na adres darowizny@dkms.pl
Napiszcie do nas krótkiego maila z informacją, że chcielibyście przeprowadzić zbiórkę pieniędzy podczas Waszego ślubu. Podajcie datę i liczbę gości.
wyślemy wszystkie potrzebne materiały
Skontaktujemy się z Wami, opowiemy o projekcie i wyślemy wszystkie potrzebne materiały.
W dniu Waszego ślubu ŚLUBUJCIE POMAGAĆ
W dniu Waszego ślubu ŚLUBUJCIE POMAGAĆ i przeprowadźcie zbiórkę pieniędzy na rzecz naszej Fundacji

Adriana i Dominik już ślubowali pomagać!

Adriana i Dominik
Zawierając związek małżeński wiedzieliśmy, że będzie to najwspanialszy dzień w naszym życiu, lecz chcieliśmy, by nabrał dodatkowej dobroczynnej wartości, by był szczęściem nie tylko dla nas, ale także dla innych. Zamiast tradycyjnych kwiatów czy wina, poprosiliśmy naszych Gości weselnych, aby włączyli się w zorganizowaną zbiórkę pieniężną na szczytny cel,

Nie zastanawialiśmy się zbyt długo na jaki, oboje jesteśmy potencjalnymi Dawcami szpiku kostnego i komórek macierzystych. Zawsze mówimy, ze to szczęście, ze się nie podzieliliśmy, bo to oznacza, że nasz bliźniak genetyczny jest zdrowy.
Po ceremonii zaślubin zebraliśmy kwotę pieniężną którą przekazaliśmy na rzecz Fundacji DKMS, dzięki tej kwocie będzie można zarejestrować kolejnych dawców.

Może akurat oni będą mogli podzielić się odrobiną siebie ze swoimi bliźniakami genetycznymi wcześniej jak my i dadzą im szanse na powrót do zdrowia?

Taki mały dar, który może umożliwić rejestrację nowych dawców, dzięki czemu kolejne osoby będą miały szansę na nowe życie. Bardzo się cieszymy, że w tak ważnym dla nas dniu mogliśmy zrobić coś dla innych, bezinteresowna pomoc to nauka człowieczeństwa, pomagając w ten sposób sprawiamy, że świat jest lepszy, przyjazny i bardziej ludzki

Zgłoś się kontaktując się na darowizny@dkms.pl

Ślubujemy pomagać

ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻESZ ZROBIĆ

TWOJE WSPARCIE MA ZNACZENIE. ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻESZ ZROBIĆ.