Zostań Liderem projektu!

ZORGANIZUJ AKCJĘ REJESTRACJI POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU NA SWOJEJ UCZELNI

To proste! Pobierz bezpośrednio na swój komputer formularz CV oraz formularz zgłoszeniowy, następnie uzupełnij, zapisz w formacie DOC lub PDF i wyślij do nas na adres student@dkms.pl. W temacie wiadomości wpisz nazwę uczelni, na której studiujesz:
np. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie im. Stanisława Staszica w Krakowie

Pliki powinny być nazwane następująco:

 • Imię_Nazwisko_Formularz_CV.doc (lub .pdf)
 • Imię_Nazwisko_Formularz_zgłoszeniowy.doc (lub .pdf)
 • Zgłoszenie należy wysłać do 11.02.2018 r. do godz. 23:59

  Zostań Studenckim Liderem! Wyślij do nas swoją aplikację

  Aplikuj

  Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 16.02.2018 r. do godz.12:00

  Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu projektu zostaną o tym poinformowane pocztą elektroniczną. Brak potwierdzenia udziału w projekcie przez uczestnika w terminie dwóch dni kalendarzowych od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu do kolejnego etapu projektu może powodować wykluczenie go z dalszego udziału w danej edycji projektu.

  Liderzy do obu odsłon projektu (jesień i wiosna) zostaną wyłonieni w ramach jednej głównej rekrutacji (patrz: Regulamin).

  Chcemy Cię poznać!

  Helpersgeneration-projekt studencki

  Pochwal się swoim dotychczasowym doświadczeniem.

  Daj znać, czy brałaś/eś kiedykolwiek udział w akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku lub w innych inicjatywach. Pokaż nam, dlaczego chciałbyś zorganizować akcję na uczelni oraz co Cię motywuje. Jeżeli nigdzie nie pracowałaś/eś lub nie brałaś/eś udziału w żadnych inicjatywach – to nie jest problem! Napisz to, co uważasz za najistotniejsze i pokaż nam swój potencjał!

  Lider lub Zespół Liderów Projektu z każdej Uczelni może dodatkowo wziąć udział w konkursie o wakacyjny staż w siedzibie Organizatora w Warszawie. Złożenie Zgłoszenia na Lidera Projektu nie jest tożsame ze zgłoszeniem się do Konkursu.
  Więcej informacji o Konkursie znajduje się w zakładce WYGRAJ STAŻ.

  Jeśli chcesz nam pomóc, ale nie czujesz się na siłach, aby pełnić rolę STUDENCKIEGO LIDERA, wyślij do nas wiadomość na adres student@dkms.pl, aby zorganizować akcję poza projektem lub zostać WOLONTARIUSZEM. W temacie wiadomości wpisz „WOLONTARIAT” albo „POMOC”.

  Pobierz bezpośrednio na swój komputer

  Formularz CV Formularz zgłoszeniowy

  Razem możemy więcej

  DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI HELPERS’ GENERATION!