Zostań studenckim liderem

Zabierzemy Cię w 10-tygodniową podróż podczas której poznasz nowych ludzi, zawrzesz wartościowe przyjaźnie, zdobędziesz doświadczenie w koordynowaniu projektu, a na koniec zorganizujesz akcję rejestracji potencjalnych dawców na swojej uczelni.


Nie przejmuj się tym, że jeszcze nie masz odpowiedniej wiedzy – zdobędziesz ją w trakcie warsztatów oraz dzięki materiałom, które od nas otrzymasz. Czujesz, że to wyzwanie w sam raz dla Ciebie? Zgłoś się już teraz!

Wyślij zgłoszenie i odkryj w sobie
LIDERA projektu Helpers'Generation!


Zgłaszam się

ZRÓB TO NA 1...2...3!

1. Wyślij zgłoszenie

Zostań studenckim Liderem!

Kiedy? DZISIAJ

Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie na Lidera projektu Helpers' Generation. Sprawdzaj skrzynkę, nasz Koordynator skontaktuje się z Tobą mailowo.

2. Przyjedź na Warsztaty

Zostań studenckim Liderem!

Kiedy? 28-29 lutego

Zaprosimy Cię na warsztaty (Warszawa) na których, zdobędziesz potrzebną wiedzę i poznasz Liderów z innych uczelni.

3. Przeprowadź akcję rejestracyjną

Zostań studenckim Liderem!

Kiedy? 30 marca - 5 kwietnia

Razem z Wolontariuszami przeprowadź akcję rejestracji potencjalnych dawców na Waszej uczelni. Trzymamy za Was kciuki!
 
 

Fundacja DKMS | Zostań Liderem i wygraj staż w Fundacji DKMS
Każdy Studencki Lider będzie mógł podjąć wyzwanie i startować w konkursie o wakacyjny, płatny staż w Fundacji DKMS, by na 6 tygodni stać się częścią DKMS-owej rodziny (lipiec-sierpień 2020).


Nagrodę w postaci wakacyjnego stażu w Fundacji DKMS otrzymują Liderzy, którzy zorganizują najbardziej kreatywną, innowacyjną i efektywną kampanię promocyjną w odsłonie jesiennej lub wiosennej. W każdej odsłonie wyłoniona zostanie jedna uczelnia.


Najczęściej pojawiające się pytania

DLACZEGO DO PROJEKTU ZOSTANIE WYBRANA OKREŚLONA LICZBA UCZELNI?

Aby zapewnić jak najlepsze wsparcie działań oraz poświęcić pełną uwagę wszystkim Liderom projektu przez koordynatorów, konieczne było wyznaczenie takiego limitu.

CZY UDZIAŁ W SZKOLENIU DLA LIDERÓW JEST OBOWIĄZKOWY?

Tak, udział w szkoleniu dla Liderów jest obowiązkowy - dzięki niemu Liderzy zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do organizacji akcji. Osoby, które przesyłają aplikację, automatycznie deklarują swój udział oraz powinny wziąć pod uwagę konieczność zaplanowania na te dni wolnego czasu.

JAK WYGLĄDA KWESTIA POKRYCIA KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z UDZIAŁEM W SZKOLENIU?

Koszty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem w hotelu pokrywa Fundacja. Uczestnicy mają zagwarantowane śniadania, obiady i kolacje, natomiast wszystkie dodatkowe posiłki i wydatki opłacają we własnym zakresie. Koszty dojazdu również zostaną pokryte przez Fundację na podstawie zwrotu kosztów za zakupione bilety.

CZY JEŻELI ZOSTANĘ LIDEREM, TO WSZYSTKO BĘDĘ MUSIAŁ ZORGANIZOWAĆ SAMODZIELNIE?

Nie.Twoją rolą, jako Lidera będzie zorganizowanie grupy Wolontariuszy, która wesprze Cię w realizowaniu działań. Pamiętaj też, że Fundacja DKMS, bazując na swoim doświadczeniu w rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, udzieli Ci wsparcia na każdym etapie.

CZY JEŻELI NIE ZOSTANĘ LIDEREM PROJEKTU, TO MOGĘ ZORGANIZOWAĆ AKCJĘ NA SWOJEJ UCZELNI?

Za każdym razem jest to kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników. Możesz również wesprzeć Liderów i wspólnie z nimi zorganizować akcję rejestracji. Więcej informacji na ten temat uzyskasz pisząc na: student@dkms.pl.

CZY JEŻELI WCZEŚNIEJ ORGANIZOWAŁAM/EM AKCJĘ REJESTRACJI NA UCZELNI I BYŁAM/EM AMBASADOREM/LIDEREM, TO MUSZĘ PRZESYŁAĆ APLIKACJĘ?

Tak, działania są realizowane na innych zasadach, w związku z czym niezbędne jest przesłanie aplikacji przez każdego kandydata, który chce być Liderem akcji w zbliżającej się edycji HELPERS' GENERATION.

CZY ZOSTANIE LIDEREM JEST RÓWNOZNACZNE Z WZIĘCIEM UDZIAŁU W KONKURSIE O STAŻ?

Nie, udział w konkursie nie jest obowiązkowy. Wszystkie szczegóły zostaną przedstawione Liderom na warsztatach.

Razem możemy więcej

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI HELPERS’ GENERATION!