Zostań studenckim liderem

Zabierzemy Cię w wirtualną, 10-tygodniową podróż podczas której poznasz nowych ludzi, zawrzesz wartościowe znajomości, zdobędziesz doświadczenie w koordynowaniu projektu, a na koniec zaangażujesz studentów swojej uczelni w rejestrację potencjalnych Dawców szpiku.


Podejmij wyzwanie i już teraz zgłoś się do wyjątkowej odsłony online projektu HELPERS’ GENERATION!

HELPERS GONNA HELP!
Zostań LIDEREM


Zgłaszam się

Jak to działa?

1. Wyślij zgłoszenie

Zostań Liderem

Kiedy? DZISIAJ

Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie na Lidera projektu i dołącz do społeczności Helpers' Generation. Sprawdzaj skrzynkę, nasz Koordynator skontaktuje się z Tobą mailowo.

2. Weź udział w szkoleniu online

Zostań Liderem

Kiedy? 12-14 Listopada

Dzięki interaktywnej platformie będziemy mogli się bliżej poznać, a także przekazać Ci mnóstwo praktycznej wiedzy, nie tylko z zakresu rejestracji dawców.

3. Przeprowadź akcję rejestracyjną

Zostań studenckim Liderem!

Kiedy? Grudzień

Zbuduj sieć zaangażowanych Wolontariuszy, którzy indywidualnie zarejestrują kolejnych potencjalnych Dawców szpiku w bazie Fundacji DKMS.
 
XII edycja Helpers'Generation będzie wyglądała inaczej niż wszystkie poprzednie! Ze względu na potrzebę utrzymywania dystansu społecznego zdecydowaliśmy się przenieść większość naszych działań do świata wirtualnego, a to daje nam możliwość zaproszenia do projektu większej liczby Liderów z każdej uczelni wyższej w Polsce!
Mimo zmienionej formuły, cel pozostaje ten sam, chcemy zarejestrować jak najwięcej nowych potencjalnych dawców szpiku. W tym roku rejestracja dawców nie będzie odbywać się na uczelnianych korytarzach, tylko w bezpiecznych dla każdego potencjalnego dawcy warunkach. Zgłoś się do projektu i sprawdź co w tym roku przygotowaliśmy!

Najczęściej pojawiające się pytania

CZY UDZIAŁ W SZKOLENIU DLA LIDERÓW JEST OBOWIĄZKOWY?

Tak, udział w szkoleniu online dla Liderów jest obowiązkowy - dzięki niemu Liderzy zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do organizacji akcji. Osoby, które przesyłają aplikację, automatycznie deklarują swój udział oraz powinny wziąć pod uwagę konieczność zaplanowania wolnego czasu.

CZY JEŻELI ZOSTANĘ LIDEREM, TO WSZYSTKO BĘDĘ MUSIAŁ ZORGANIZOWAĆ SAMODZIELNIE?

Nie.Twoją rolą, jako Lidera będzie zorganizowanie grupy Wolontariuszy, która wesprze Cię w realizowaniu działań. Pamiętaj też, że Fundacja DKMS, bazując na swoim doświadczeniu w rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, udzieli Ci wsparcia na każdym etapie.

CZY JEŻELI NIE ZOSTANĘ LIDEREM PROJEKTU, TO MOGĘ ZORGANIZOWAĆ AKCJĘ NA SWOJEJ UCZELNI?

Za każdym razem jest to kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników. Możesz również wesprzeć Liderów i wspólnie z nimi zorganizować akcję rejestracji. Więcej informacji na ten temat uzyskasz pisząc na: student@dkms.pl.

CZY JEŻELI WCZEŚNIEJ ORGANIZOWAŁAM/EM AKCJĘ REJESTRACJI NA UCZELNI I BYŁAM/EM AMBASADOREM/LIDEREM, TO MUSZĘ PRZESYŁAĆ APLIKACJĘ?

Tak, działania są realizowane na innych zasadach, w związku z czym niezbędne jest przesłanie aplikacji przez każdego kandydata, który chce być Liderem akcji w zbliżającej się edycji HELPERS' GENERATION.