Zorganizuj zbiórkę na Facebooku i podaruj szansę na życie!

Załóż zbiórkę na Facebooku i wesprzyj Fundację DKMS!

To dobry dzień na dobry uczynek!

Załóż zbiórkę na Facebooku i wesprzyj Fundację DKMS. Dzięki Tobie będziemy w stanie przebadać i zarejestrować jeszcze więcej potencjalnych dawców szpiku. Bo siła wspólnych działań jest wielka! Zaproś do akcji swoich przyjaciół oraz znajomych i wspólnie podarujcie kolejne szanse na życie pacjentom chorym na nowotwory krwi.

JAK ZORGANIZOWAĆ ZBIÓRKĘ?

Skorzystaj z szansy jaką daje Ci Facebook. W łatwy sposób wesprzyj Fundację DKMS i zainspiruj do pomagania swoich znajomych. Masz urodziny, organizujesz Dzień Dawcy, chcesz podzielić się dobrem?

Utwórz zbiórkę pieniędzy i pomóż nam zarejestrować kolejnych potencjalnych dawców szpiku. Ustal kwotę, którą chcesz zebrać, określ czas akcji i zachęć dobrych ludzi, którzy wspólnie z Tobą osiągną ten szczytny cel. Obejrzyj krótki filmik instruktażowy i przekonaj się jakie to proste!

Najczęstsze pytania dotyczęce zbiórek

Jak założyć zbiórkę na rzecz Fundacji DKMS?

Kliknij tutaj i przejdź do Facebooka, aby założyć zbiórkę. To proste! Już za chwilę Twoi znajomi będą mogli wesprzeć wybrany przez Ciebie cel. Jeśli chcesz obejrzeć film instruktażowy, który pokazuje tworzenie zbiórki krok po kroku, przejdź tu.

Na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze ze zbiórki?

Pieniądze zostaną przeznaczone na rejestrację i przebadanie kolejnych potencjalnych dawców szpiku. Koszt przebadania jednej osoby to 180zł, dlatego wsparcie darczyńców jest bardzo ważne.

Co jeśli nie uda się osiągnąć kwoty docelowej w zbiórce?

Nie martw się! Jeśli nie uda Ci się uzbierać kwoty przyjętej podczas zakładania zbiórki, wszystkie zebrane przez Ciebie pieniądze i tak zostaną przekazane na konto naszej Fundacji.

Czy darowiznę na zbiórkę mogę wpłacić tylko przy pomocy karty kredytowej?

Darowiznę na zbiórkę można wpłacać kartą kredytową lub debetową.

Jaką kwotę minimalną mogę wpłacić na zbiórkę?

Minimalna kwota jaką możesz przekazać na zbiórkę wynosi 20 zł.

Czy Facebook pobiera prowizje od wpłacanych darowizn?

Nie. Dochód ze zbiórki zostaje w całości przekazany na rzecz Fundacji.

Czy Fundacja od razu otrzyma darowiznę wpłaconą na zbiórkę?

Facebook co dwa tygodnie automatycznie dokonuje przelewu darowizn na rachunek bankowy Fundacji.

Co zrobić w przypadku pomyłki podczas wpłaty?

Jeśli omyłkowo wpłaciłeś inną kwotę niż zamierzałeś, skontaktuj się z obsługą Facebooka poprzez ten formularz zgłoszeniowy.

Czy mogę dostać potwierdzenie wpłaty?

Potwierdzenie wpłaty zostanie przesłane na adres e-mail wskazany na Twoim koncie na Facebooku.

W jakich krajach możliwa jest funkcja zakładania zbiórek i wpłacania darowizn przez Facebook?

Zakładanie zbiórek oraz wpłacanie darowizn przez FB możliwe jest w wielu krajach. Są to: Austria, Australia, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, RPA, Szwecja, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone.

Twoje wsparcie ma znaczenie.

Każda złotówka to szansa na życie dla chorych na nowotwory krwi.