Akcja
31.12.2023

Mamo, dlaczego ja?

Fundacja DKMS

Białaczka nie chce odpuścić, a tym razem do wyzdrowienia potrzebuję Dawcy szpiku. Może właśnie Ciebie? Dołącz do bazy…..

Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz życie Wilhelminy? Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Zawsze marzyłem o piesku. Moja ulubiona bajka to oczywiście Psi Patrol i oglądanie tych małych bohaterów. Kilka miesięcy temu moje marzenie się spełniło – dostałem psa Felka. To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Niestety zamiast wychodzić z Felkiem na spacer musiałem znowu wrócić do szpitala. Od kilku lat choruję na białaczkę. Przez kilka miesięcy lekarze mówili, że wyzdrowiałem, jednak teraz znowu jest coś nie tak. W szpitalu mówią, że tym razem do wyzdrowienia będę potrzebował jakiegoś „bliźniaka genetycznego”. Chociaż nie wiem do końca co to znaczy, mam nadzieję, że szybko się znajdzie.

A może to właśnie Ty pomożesz mi wyzdrowieć? Zarejestruj się jako potencjalny Dawca i uratuj życie mi lub innemu Pacjentowi!

Antoś

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.