Akcja
22.02.2024

KAROLINA IDZIE NA WOJNĘ! POMÓZ JEJ WYGRAĆ Z NOWOTWOREM!

Karolina Szmyt

We wrześniu dowiedziałam się, że choruję na zespoły mielodysplastyczne. Pojawiła się wtedy w mojej głowie jedna myśl: Idę na wojnę, którą muszą wygrać!

Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz powrót do rodziny. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Moi najbliżsi są dla mnie ogromnym wsparciem. Mąż Antoni i synek Maks motywują mnie do walki. Pomaga mi również moje rodzeństwo – wspaniała siostra Ania oraz kochany brat Konrad. Mogę również liczyć na swoich przyjaciół.

Żeby wyzdrowieć potrzebuję przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych. Wsparcie najbliższych może jednak nie wystarczyć, abym znalazła swojego bliźniaka genetycznego. Może to Ty uratujesz mi życie?

Karolina Szmyt
POMÓŻ MI! Może to dzięki Tobie wyzdrowieję?

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. To zajmuję chwilę, nic nie kosztuje, a może uratować życie mi albo innym pacjentom walczącym z nowotworami krwi!

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.