Akcja
31.12.2023

Wszyscy razem dla Gienka!

Fundacja DKMS

Gienek w dniu urodzin usłyszał diagnozę – ostra białaczka szpikowa. Teraz potrzebuje Dawcy aby wyzdrowieć i wrócić do swojej rodziny.

Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz powrót do rodziny. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Podczas badania kontrolnego zauważono u Gienka niskie wartości krwi. Natychmiast przeprowadzono dalsze badania. Diagnozę, ostra białaczka szpikowa usłyszał akurat w dniu swoich 46. urodzin. Planował wyjazd ze swoją rodziną na Wielkanoc. Sprawy potoczyły się jednak zupełnie inaczej. Teraz oczekuje na Dawcę Szpiku, który da mu szansę na zdrowie i życie. Dla rodziny jest jasne, że Gienek musi wyzdrowieć! Mają przed sobą tyle planów: chcą wspólnie podróżować, towarzyszyć synom w ich dorastaniu i tworzyć wiele wspólnych wspomnień.

Może to właśnie Ty możesz pomóc mu te marzenia i plany spełnić? 

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca Szpiku i daj szansę Pacjentom na powrót do zdrowia!

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek w wieku 18-55 lat i nieposiadający znacznej nadwagi.. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
Masz Pytanie?
Patrycja Krajewska
Patrycja Krajewska
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.