Akcja
09.05.2022

Fajnie by było, gdybym nie był chory.

Jeśli dorosnę chcę być kucharzem, jednak najpierw muszę wyzdrowieć!

Twoja rejestracja jako potencjalny Dawca Szpiku może pomóc Pacjentom takim, jak ja. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku kostnego lub przekaż darowiznę na rzecz pokrycia kosztów rejestracji
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Cześć!

Uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną i gotować dla nich pyszne obiady. Basia, Grześ i Dominika – moje rodzeństwo – są dla mnie wzorem. Na co dzień nie widzimy się już tak często, jednak wciąż szukamy sposobów, żeby po prostu ze sobą być. Każde święta to okazja do wielu śmiechów, bo dołącza do nas wtedy reszta rodziny.

Ostatnia Wielkanoc nie była taka wesoła, w lutym okazało się, że jestem chory na aplazję szpiku i do wyzdrowienia będę potrzebować szpiku lub komórek macierzystych. Fajnie by było, gdybym nie był chory. Do wyzdrowienia być może będę potrzebował „bliźniaka genetycznego”. Rejestrując się w bazie Fundacji DKMS możesz być takim bliźniakiem dla mnie lub dla innego Pacjenta.


Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku kostnego i daj mi szansę na powrót do codzienności. Chciałbym jechać z siostrą na rekolekcję, a w przyszłości może zostać kucharzem!

Jasiek


Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.