Akcja
14.12.2023

Mecz życia Kacperka

Pomóż Kacperkowi wygrać najważniejszy mecz w jego życiu - pokonać białaczkę!

Zarejestruj się już dziś jako potencjalny Dawca szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mu życie i podarujesz powrót do normalności. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!
14.12.2023

Kacperek pasjonuje się piłką nożna, uwielbia grać i oglądać wspólnie mecze. Niestety od czasu diagnozy zamienił boisko i klub piłkarski, na szpital. Wykryto u niego białaczkę limfoblastyczną typu T. Jedynym lekarstwem okazuje się przeszczep szpiku od niespokrewnionego dawcy.

Kacperek ma 7 lat, uwielbiamy całą rodziną podróżować, sprawia to nam dużo radości i wiele niezapomnianych chwil. Z początku myśleliśmy że to tylko zły sen, i że zaraz się z niego obudzimy. Nasze obecne życie skupia się głównie w szpitalu i opiece nad Kacperkiem.

Nasz syn tęskni za normalnym, beztroskim życiem, by wrócić do szkoły i kolegów. Chciałby dalej rozwijać się jako piłkarz i zagrać w przyszłości, w reprezentacji Polski.

Kacperek często powtarza słowa: „Jak już będę zdrowy…”. Słysząc je, czujemy ogromną wiarę i siłę, że uda się pokonać nowotwór. Wiele osób pokonało tą straszną chorobę, patrząc na naszego syna, jego wolę walki i determinację, wierzmy, że i nam się uda.

Życie jest zbyt cennym darem. Dlatego podziel się nim i zarejestruj już dziś jako potencjalny dawca. Twój szpik może podarować komuś życie!
Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.