Akcja
10.04.2024

Podaruj szansę na normalne życie!

Na zdjęciu jestem z bratem Krzysiem, byliśmy prawie nierozłączni aż do września 2023r kiedy usłyszałem diagnozę- chłoniak limfoblastyczny z komórek T.

Aby pokonać chorobę Kiziu potrzebuje przeszczepienia szpiku od „bliźniaka genetycznego”. Pomóż nam go odnaleźć! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może Ty uratujesz życie mojego brata i podarujesz mu powrót do domu. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie koszów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Chciałbym, aby mój brat poznał nowych kolegów i koleżanki z klasy, niestety we wrześniu otrzymał dokładną diagnozę - nowotwór złośliwy. Od tamtego czasu szkolną ławkę zamienił na szpitalne łóżko, a przedmioty szkolne na chemoterapię.

Bardzo tęsknię za moim młodszym bratem, którego każdego dnia wspieram wraz z rodzicami w walce z chorobą. W domu również czekają na Krzysia dwa kotki: Kraken i Mruczysław, uwielbiał z nimi spędzać każdą wolną chwilę

Nie wiem czy wiesz, ale Krzyś potrzebuje Twojego szpiku, by móc cieszyć się z życia na długie lata. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca Szpiku i przywróć naszej rodzinie nadzieję na lepsze jutro!

Janek

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.