Akcja
31.12.2023

Pomóż mi wrócić do rodziny

W grudniu zachorowałem na białaczkę. Moje dotychczasowe plany i marzenia odeszły gdzieś daleko. Aby wrócić do swojej rodziny, potrzebuję leku, który być może masz w sobie?

Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty masz w sobie lek, który pomoże mi wrócić do rodziny. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” - Św. Jan Paweł II.

Rejestrując się jako potencjalny dawca szpiku, możesz pomóc mi i innym pacjentom, którzy tak jak ja są czekają na tą jedną najważniejszą wiadomość - jest dawca!

Całe życie mieszkam w Lęborku, razem ze swoją żoną Angeliką i córką Mają. Dotychczas nie miałem żadnych problemów ze swoim zdrowiem, jednak w grudniu usłyszałem diagnozę - białaczka.

Wiem, że do powrotu do zdrowia potrzebuje przeszczepienia szpiku. Mój bliźniak genetyczny ma w sobie, lek, który może uratować mi życie! Mimo choroby, marzę o dalekich podróżach i chwilach spędzonych wspólnie z rodziną oraz przyjaciółmi.

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i uratuj życie Marcina lub innych Pacjentów!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.