Akcja
21.03.2024

Opowiem Ci swoją historię

Monika Kozieja

Ratowałam ludzkie życie, teraz sama szukam ratunku i potrzebuję Twojej pomocy!

OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA – taką diagnozę usłyszałam na początku marca. Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz powrót do rodziny. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!
21.03.2024

Na zdjęciu poniżej jestem ja z dziećmi. Zdjęcie robi mój mąż Arek, wtedy jeszcze nie wiemy, że nasze życie 1 marca tego roku zmieni się diametralnie.

Monika Kozieja

OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA – taką diagnozę usłyszałam na początku marca. Wcześniejsze życie, praca, dom i rodzina zamieniły się w szpitalną codzienność. Większość czasu leżę pod kroplówkami i zastanawiam się - co będzie dalej? Uratować może mnie Dawca szpiku, którym możesz być Ty!

Tęsknię bardzo do dzieci i męża, domu, spacerów…do normalnego życia. Moją największą siłą do walki jest właśnie moja rodzina- Arek, Oliwia i Mikołaj mnie potrzebują.

Chciałabym nieść pomoc innym ludziom, tak jak do tej pory robiłam to jako strażak w OSP. Teraz potrzebuję Twojej pomocy!

Monika Kozieja

Nie wahaj się ani chwili, bo zgłoszenie do Fundacji DKMS może uratować niejedno życie.

Zarejestrowanie się w bazie dawców szpiku to naprawdę realne ratowanie życia, to czasami jedyna szansa dla mnie i osób chorych na białaczkę.

Oddajesz cząstkę siebie – ratujesz czyjś cały świat. Pomożesz? Uratujesz?
Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
Masz pytanie?
Konrad Rzeźniczak
Konrad Rzeźniczak
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Pobierz materiały:

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!


Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.