Akcja
21.11.2022

Uratuj życie Nikosia! Zostań Dawcą Szpiku

Nikodem Krygier

Nikoś ma roczek i 8 miesięcy, uwielbia bawić się samochodzikami, figurkami zwierząt i układać klocki.

Nikoś ma też ostrą białaczkę szpikową i aby wyzdrowieć potrzebuje Dawcy szpiku. Masz jeszcze szansę, by mu pomóc, zarejestuj się lub przekaż darowiznę na rzecz pokrycia kosztów rejestracji.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!
21.11.2022

Diagnozę usłyszeliśmy pod koniec października 2023. Pierwsza reakcja? Płacz. Nogi się ugięły i pojawiła się najgorsza myśl- tego nie przejdziemy.

Nikodem Krygier

Jednak nie poddajemy się.

Wymieniamy się czuwaniem w szpitalu i trzymamy się nadziei, że Nikoś wyzdrowieje i wrócimy do życia sprzed jego choroby.

Marzymy o tym, żeby znowu całą czwórką móc podróżować, chodzić na długie spacery i bawić się z naszymi zwierzętami- psem i kotem.

Nikodem jest już po 3 blokach chemii, przed nim jeszcze 1, a w marcu planowane jest przeszczepienie szpiku, o ile znajdzie się Dawca. Dlatego proszę, zostań Dawcą, to nic nie kosztuje, a możesz uratować życie. Dobro wraca!

Asia, Mama Nikodema

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.