Akcja
03.07.2023

Mam nabity karabin i rozwinięte skrzydła - zaczynamy tę walkę! #teamstefan

Stefan Osztreicher Pacjent

Moje aktualne życie jest w opałach! Dostałem diagnozę - ostra białaczka, jednak skur***stwo nie wie na kogo trafiło!

Myślałem, że mam anginę, jednak po przyjeździe do szpitala wzrok lekarki dał mi do zrozumienia, że coś jest nie tak. Od kilkunastu dni swoją codzienność zamieniłem na szpitalny oddział, już teraz wiem, że aby wrócić do pełni zdrowia będę potrzebował przeszczepienia szpiku.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!
03.07.2023

Do tej pory byłem niczym tygrys, a ze swojego życia czerpałem wielkimi garściami. Podróże, znajomi, codzienna aktywność - współlokatorka zawsze patrzyła na mnie ze zdziwieniem i pytała skąd biorę na to wszystko siły?

Stefan Osztreicher Pacjent

Miałem plan na siebie i mocno stawiałem na swój rozwój osobisty, nie zapominając o najbliższych, którzy mnie otaczają. Moja rodzina jest niczym radio - ciągłe hity, przy których nie ma nudy, są zwariowani i pomocni, a co najważniejsze zawsze mogę na nich liczyć. To oni dają mi siłę do walki, do której musiałem stanąć!

Rodzina, bliscy i znajomi, ale też internauci dają mi siłę do walki. To dzięki tej armii nie miałem jeszcze chwili zwątpienia!

Do mojego wyzdrowienia potrzebny jest Dawca. Czekam na przeszczepienie, tak jak wielu Pacjentów na oddziałach hematologicznych.

Może to właśnie Ty jesteś ratunkiem dla mnie lub kogoś z nich?

Sprawdź! Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS i zostań potencjalnym Dawcą szpiku!

Stefan

Stefan Ostrzeicher Pacjent
Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Trenerka Działu Rekrutacji Dawców
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.