Aktualności

11 drużyn przebiegło maraton dla Pacjentów

20 maja, podczas biegu EKIDEN, w ramach akcji #BiegamDobrze aż 11 drużyn pobiegło w barwach Fundacji DKMS. Nasi zawodnicy przebiegli łącznie ponad 464 km, łącząc wyzwanie sportowe z celem charytatywnym – wsparciem Pacjentów mierzących się z nowotworami krwi.

30.05.2023

Sztafeta dobra

Ekiden to rywalizacja, w której udział biorą 6-osobowe drużyny firmowe, grupy przyjaciół lub znajomych. Razem pokonują dystans równy długości maratonu. W tym roku po raz pierwszy Fundacja DKMS znalazła się w gronie organizacji, które zawodnicy mogli wspierać w ramach ścieżki charytatywnej #BiegamDobrze. W tym roku wszystkie zebrane środki podczas tego wyjątkowego biegu przeznaczymy na profesjonalną pomoc psychoonkologiczną dla chorych i ich bliskich.

Dziękujemy wszystkim firmom, które przyłączyły się do wspólnej pomocy: Comtegra, Godel Technologies, Heidelber, IT Solution Factor, Pivotal, Resi 4 Rent, Zimmer Biomed. Gratulujemy siły walki, wspaniałej pracy zespołowej, a przede wszystkim pięknej motywacji do dzielenia się dobrem!

Podczas całego wydarzenia rejestrowaliśmy również potencjalnych Dawców szpiku, do bazy dołączyło 58 nowych osób. To kolejne 58 szans na powrót do zdrowia dla Pacjentów chorujących na nowotwory krwi! W biegu wystartował także #TeamDKMS, który zajął 5. miejsce w kategorii Służba Zdrowia.

Pobiegnij dobrze dla Fundacji DKMS

Nasz biegowy kalendarz jeszcze się nie kończy! Zapisz się na jeden z biegów Fundacji Maraton Warszawski i wybierz ścieżkę charytatywną dla Fundacji DKMS!

Lubisz krótsze dystanse? Weź udział w biegu Warszawska Dycha – 10 km dla każdego - 24 września 2023 r.

Podobne wpisy