Aktualności

CAMP dla laureatów ogólnopolskiego konkursu „Nauczyciele z życiem”

Za nami realizacja nagród w konkursie ,,Nauczyciele z Życiem”. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom, gratulujemy zwycięskim szkołom i wspaniałym Inicjatorom i Wolontariuszom, którzy nie tylko zaangażowali swoje środowisko, ale niejednokrotnie poruszyli całą okolicę we wspólnym wysiłku rejestracyjnym.

05.07.2023

W ramach nagrody, uczniowie i uczennice z wyróżnionych szkół średnich mieli okazję spotkać się online ze znanym dziennikarzem telewizyjnym i poznać charakterystykę pracy w mediach, zadać mu nurtujące ich pytania, dowiedzieć się jak rodzi się pomysł na zawód oraz możliwość realizowania pasji.

Osoby, które przeprowadziły w swoich szkołach projekt w ramach konkursu, zainspirowały młodzież i swoje środowisko do wspólnych, kreatywnych działań i zarejestrowały imponującą liczbę potencjalnych Dawców:

  • wyjechały na CAMP
  • spotkały się z mamą byłego Pacjenta,
  • wspólnie pracowały warsztatowo, dotykając tematu wychowania prospołecznego młodzieży i wypalenia zawodowego,
  • naładowały baterie i przede wszystkim mogły poznać się, porozmawiać, wymienić doświadczeniami pracy z młodymi Wolontariuszami.

To były wspaniałe, wartościowe dni, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przebieg CAMPu. Pozdrawiamy uczestników 😊

Podobne wpisy