Dni Dawcy szpiku w PepsiCo Consulting Polska

Podczas świątecznego spotkania pracowników firmy PepsiCo Consulting Polska, 8 grudnia w Teatrze Powszechnym w Warszawie, odbyły się Dni Dawcy szpiku z Fundacją DKMS. W tym roku, po raz pierwszy, do programu wydarzenia włączono możliwość rejestracji w naszej bazie. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane dzięki programowi PepsiCo in Action. W spotkaniu wzięło udział ponad 400 osób. Dzień Dawcy szpiku został zainicjowany przez Dział Personalny firmy PepsiCo jako inicjatywa wspierająca lokalny program CSR.

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021

Podczas świątecznego spotkania pracowników firmy PepsiCo Consulting Polska, 8 grudnia w Teatrze Powszechnym w Warszawie, odbyły się Dni Dawcy szpiku z Fundacją DKMS. W tym roku, po raz pierwszy, do programu wydarzenia włączono możliwość rejestracji w naszej bazie.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane dzięki programowi PepsiCo in Action. W spotkaniu wzięło udział ponad 400 osób. Dzień Dawcy szpiku został zainicjowany przez Dział Personalny firmy PepsiCo jako inicjatywa wspierająca lokalny program CSR. Podczas wspólnej akcji PepsiCo i Fundacji DKMS jego uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o Fundacji i jej działaniach oraz bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS.

Nasz przestawiciel - Joanna Olszewska-Mejer - opowiedziała pracownikom PepsiCo o idei dawstwa. Po wysłuchaniu informacji na temat idei pracownicy PepsiCo mogli od razu przyłączyć się i zarejestrować jako potencjalni Dawcy przy specjalnie zaaranżowanym na ten dzień stoisku Fundacji. Z tej możliwości skorzystały 23 osoby, które w trakcie wieczoru dołączyły do grona potencjalnych Dawców szpiku.

PepsiCo w Polsce włączyło się do akcji rejestracji potencjalnych Dawców kierując się strategią Działania ze Świadomością Celu i z myślą o niesieniu pomocy społecznościom, w których jest obecne: „Finansowe wsparcie jest ważną, ale nie jedyną z dostępnych opcji. Dlatego chcemy umożliwić również pracownikom wzięcie udziału w programie i być może w przyszłości na uratowanie ludzkiego życia. Teraz przyszedł czas na PepsiCo in Action!” W ten sposób, o tej decyzji, wypowiedziała się Anna Daszczyńska – Starszy Kierownik Personalny w PepsiCo.

Bardzo dziękujemy PepsiCo za zaangażowanie i okazane wsparcie.

Podobne wpisy
Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.