Aktualności

Dołącz do #TeamDKMS – bieganie mamy w genach!

Łączymy siły z Maratonem Warszawskim! Od tego roku możecie wystartować w 17. Półmaratonie Warszawskim (21 km) i New Balance Biegu na Piątkę (5 km) w barwach Fundacji DKMS i wesprzeć Pacjentów walczących z nowotworami krwi!

10.02.2023

W słusznej sprawie i razem biegnie się lżej!

#BiegamDobrze to powstała w 2015 roku biegowa akcja charytatywna Fundacji „Maraton Warszawski”, która co roku pomaga wielu instytucjom dobroczynnym. Aby dołączyć do akcji wystarczy - rejestrując się na wybrany bieg organizowany przez FMW - założyć zbiórkę i wybrać organizację, której chcemy pomóc. Wirtualne skarbonki uczestników zapełniają się dzięki zaangażowaniu znajomych, rodzin i współpracowników biegaczy. Po zebraniu kwoty minimalnej, określonej w regulaminie biegu, autor zbiórki otrzymuje pakiet startowy.

Uczestników #BiegamDobrze wyróżnia specjalny numer startowy w kolorze pomarańczowym wraz z logiem wspieranej fundacji. W słusznej sprawie biegnie się lżej – zgodnie z mottem akcji uczestników do startu w zawodach napędza szczytny cel.

Jak dołączyć do #TeamDKMS?

Teraz nie tylko zostając potencjalnym Dawcą, można pomóc Pacjentom chorującym na nowotwory krwi. Od dziś da się czynić dobro i szerzyć ideę dawstwa szpiku również biegając!

1. Na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com wybieracie bieg w zależności od dystansu, później ścieżkę charytatywną i Fundację DKMS.

2. Zakładacie swoją wirtualną zbiórkę. Zachęcając swoich bliskich i znajomych do wpłat na ważny dla Was cel, będziecie zasilać swoją skarbonkę.

3. Po zebraniu kwoty minimalnej – 400 zł (w przypadku 17. Półmaratonu Warszawskiego) lub 200 zł (w przypadku New Balance Biegu na Piątkę), w prezencie od fundacji otrzymacie pakiet startowy z wyjątkowym, pomarańczowym numerem startowym, który odróżni Was na trasie!

Wolontariusze poszukiwani!

Podczas wydarzenia będzie można również zarejestrować się u nas na stanowisku i dopingować na naszym punkcie kibicowania. Szukamy wolontariuszy do pomocy w rejestracji i do kibicowania, jeśli chciałabyś/chciałbyś do nas dołączyć napisz maila na adres: marek.wybraniec@dkms.pl.

Tak wyglądało nasze stanowisko podczas 32. Biegu Niepodległości, na którym zarejestrowaliśmy 67 nowych potencjalnych Dawców szpiku!

Czekamy na Ciebie, razem wyprzedzimy raka! ♥️

Więcej informacji o #BiegamDobrze: https://polmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

Podobne wpisy