Kolej na podróż po zdrowie i życie

2 i 3 marca 2017 r. we współpracy ze spółkami kolejowymi i Fundacją Grupy PKP organizujemy akcje rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych. W tych dniach stanowiska rejestracyjne zostaną ustawione na dworcach kolejowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu Krakowie, Gdańsku, Lublinie i Katowicach. Zarejestrować mogą się wszyscy turyści, podróżnicy oraz przechodnie pomiędzy 18 a 55 rokiem życia. Osoba, która chce się zarejestrować musi być ogólnie zdrowia i ważyć powyższej 50 kg.

05.03.2021

2 i 3 marca 2017 r. we współpracy ze spółkami kolejowymi i Fundacją Grupy PKP organizujemy akcje rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych. W tych dniach stanowiska rejestracyjne zostaną ustawione na dworcach kolejowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu Krakowie, Gdańsku, Lublinie i Katowicach.

Zarejestrować mogą się wszyscy turyści, podróżnicy oraz przechodnie pomiędzy 18 a 55 rokiem życia. Osoba, która chce się zarejestrować musi być ogólnie zdrowia i ważyć powyższej 50 kg.

Zapraszamy na rejestracje na największych dworcach w Polsce w godzinach 13.00-19.00: - 2 marca: Warszawa, Wrocław, Poznań - 3 marca: Kraków, Gdańsk, Lublin, Katowice

Więcej informacji dotyczących akcji znajdziesz na strone www.dkms.pl/pkp

Podobne wpisy