Aktualności

#KOMÓRKOMANIA na targach edukacyjnych w Poznaniu

Zapraszamy serdecznie na XXVII Targi Edukacyjne w Poznaniu. 10-12 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich można odwiedzić stoisko DKMS, poznać projekt dla szkół #KOMÓRKOMANIA i zarejestrować się w bazie potencjalnych Dawców szpiku.

02.03.2023

Pracownicy Fundacji osobiście opowiedzą o możliwościach:

• podjęcia edukacyjnych działań projektowych w liceach w ramach #KOMÓRKOMANII, realizowanych przez młodych i ich nauczycieli, działań realnie ratujących ludzkie życie,

• angażowania się w działania Fundacji na wielu polach,

• organizacji Dni Dawcy i Dni Rejestracji w szkołach, firmach, instytucjach.

Co więcej, każda chętna osoba, spełniająca warunki zostania Dawcą, tzn. świadoma swojej decyzji, mieszcząca się w przedziale wiekowym 18-55 lat, rejestrująca się po raz pierwszy, o ogólnie dobrym stanie zdrowia, może w tych dniach zarejestrować się na naszym stoisku jako potencjalny Dawca w prosty, szybki sposób. Dodatkowo każdy będzie mógł uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych i szpiku.

Targi Edukacyjne są ważnym miejscem zarówno dla młodzieży, jak i dla rodziców, oprócz stoisk szkół i uczelni, oferują też konsultacje z doradcami zawodowymi, kilkadziesiąt szkoleń i warsztatów, których tematyka skierowana jest do nauczycieli, bibliotekarzy oraz pracowników oświaty, jak również panele eksperckie, konkursy oraz wystąpienia artystyczne.

Wszystkich chętnych, którzy chcą wspomóc nas w działaniach na rzecz chorych na nowotwory krwi podczas tego wydarzenia zapraszamy do kontaktu z Kamilem Stachowiczem – koordynatorem ds. Rekrutacji Dawców, telefonicznie pod nr +48 538 811 232 lub mailowo na adres e-mail: kamil.stachowicz@dkms.pl.

Podobne wpisy