Liderki projektu studenckiego odbywają staż w Fundacji DKMS

Nagroda dla najlepszych – staż w DKMS! Po raz pierwszy w historii DKMS Polska mamy przyjemność gościć studentki które odbywają staż w Fundacji DKMS. Dla dziewczyn jest to praca oraz super przygoda! 3 lipca, na 6 tygodni na zespołu Fundacji DKMS Polska dołączyło 4 stażystki: Kasia, Ola Wiktoria i Daria. Staż w Fundacji jest nagrodą za najlepszą akcję promocyjna jaką przeprowadziły dziewczyny w ramach projektu studenckiego który zorganizowały na swoich uczelniach.

05.03.2021

Nagroda dla najlepszych – staż w DKMS!

Po raz pierwszy w historii DKMS Polska mamy przyjemność gościć studentki które odbywają staż w Fundacji DKMS. Dla dziewczyn jest to praca oraz super przygoda!

3 lipca, na 6 tygodni na zespołu Fundacji DKMS Polska dołączyło 4 stażystki: Kasia, Ola Wiktoria i Daria. Staż w Fundacji jest nagrodą za najlepszą akcję promocyjna jaką przeprowadziły dziewczyny w ramach projektu studenckiego który zorganizowały na swoich uczelniach.

W ramach stażu dziewczyny pracują nad 4 projektami które w przyszłości, mamy nadzieje, zostaną wdrożone w działalność Fundacji: - Projekt wolontariacki – stworzenie planu klubu wolontariusza DKMS - Projekt propacjencki – badanie rynku organizacji propacjenckich w Polsce - projekt marketingowy – analiza i propozycja działań komunikacyjnych w ramach projektu studenckiego - komunikacja i kontakt z dawcą – co zrobić, aby dawcy aktualizowali dane w bazie Fundacji DKMS. Studentki oprócz pracy mają również czas na rozrywkę oraz zwiedzanie miasta i poznawanie jego historii. Jak same przyznają staż w Fundacji DKMS to dla nich olbrzymia przygoda, ale również szansa do nauki i poznania nowego, zupełnie innego stanowiska pracy. „-Przyjeżdżając do biura fundacji miałyśmy zupełnie inne wyobrażenie o tym miejscu. Okazało się, że nie jest to wielki biurowiec, a atmosfera jest bardzo rodzinna. Nie wiedziałyśmy też, jakie zadania zostaną nam wyznaczone, cieszymy się, że są to tak poważne projekty. Dzięki temu zdobędziemy wiele doświadczenia, które pomoże nam w przyszłości.” – mówi Ola, jedna ze stażystek. Mimo, że dziewczyny wygrały tegoroczny staż, to już zapowiadają, że na pewno wezmą udział w kolejnej edycji projektu studenckiego na swojej uczelni na który już mają mnóstwo pomysłów.

Podobne wpisy