Pobiegnij z nami w The Color Run i wesprzyj Fundację DKMS!

THE COLOR RUN™ świętuje swoje 5te urodziny, które postanowił uczcić razem z nami już 1 czerwca na Stadionie Narodowym!

THE COLOR RUN™ świętuje swoje 5te urodziny, które postanowił uczcić razem z nami już 1 czerwca na Stadionie Narodowym!

W tym roku wspólnie odkryjemy… SUPERMOC SUPERBOHATERÓW! Motyw przewodni tegorocznego biegu nosi nazwę „ODKRYJ W SOBIE BOHATERA”.

Hasło to idealnie wpasowuje się w naszą ideę, bo przecież nie ma większego bohatera od kogoś, kto uratował komuś życie. Właśnie dlatego tego dnia będą towarzyszyć nam Dawcy szpiku – nasi superbohaterowie!

I Ty pobiegnij razem z nami w kolorowym biegu na 5km dedykowanym Fundacji DKMS!

Bieg będzie nosić nazwę #TEAMDKMS, a część środków z zakupionego pakietu na bieg DKMS zostanie przeznaczona na rzecz Fundacji.

W strefie festiwalowej znajdziesz również nasz specjalny czerwony namiot, gdzie uczestnicy biegu będą mogli zarejestrować się jako potencjalni Dawcy szpiku.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA BIEG?

1. KLIKNIJ W LINK do rejestracji -> tutaj

2. Wypełniając formularz w miejscu KOD ZNIŻKOWY - WPISZ: dkms

CO TO JEST THE COLOR RUN?

The Color Run to bieg, piknik i festiwal w jednym. Zasady są proste: nikt się nie ściga, nikt nie mierzy czasu, jedyną miarą jest ilość kolorowych uśmiechów przebiegających przez metę.

Można biec „w stylu dowolnym”, spacerować, jechać na wózku lub pokonać 5 km u taty „na barana. Nie pytamy Cię o wiek i kondycję. Nieważne czy jesteś zapalonym sportowcem, amatorem biegania, czy „kanapowiczem”, The Color Run jest dla Każdego. Swoje najszczęśliwsze 5 km możesz przebiec, przetańczyć i przeskakać.

Dzieci poniżej 10 roku życia uczestniczą bezpłatnie. Na wszystkich po dotarciu do mety czeka niepowtarzalne after party z energetyczną muzyką, eksplozjami kolorów, animacjami i licznymi atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia.

Na trasie najszczęśliwszych 5 km oprócz stacji z kolorowym proszkiem, czekają na was niespodzianki: dmuchane przeszkody i strefa z kolorową pianką, a po dotarciu do mety festiwal pełen magii i kolorów!

Macie lepszy pomysł na spędzenie Dnia Dziecka? :)

Więcej informacji na o wydarzeniu na FB -> LINK

Podobne wpisy