Szpiknikowa Harley'ada Marzeń

5 czerwca przy pomniku Kopernika w Warszawie odbyła się Szpiknikowa Harley'ada Marzeń organizowana przez Fundację Spełnionych Marzeń.

05.03.2021

5 czerwca przy pomniku Kopernika w Warszawie odbyła się Szpiknikowa Harley'ada Marzeń organizowana przez Fundację Spełnionych Marzeń. Była to kolejna edycja imprezy dedykowanej dzieciom z chorobami nowotworowymi, jak również uczta dla miłośników motocykli. Nie mogło na niej zabraknąć wolontariuszy Fundacji DKMS, którzy rejestrowali potencjalnych dawców szpiku! Podczas 3 godzin w naszej bazie zarejestrowało się 50 osób.

W czasie imprezy odbył się tradycyjny przejazd ulicami miasta podopiecznych fundacji wraz z harleyowcami, a całą inicjatywę ubarwiały występy artystyczne na scenie.

Celem „Szpiknikowej Harley’ady Marzeń było zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy wielu tysięcy dzieci z chorobami nowotworowymi, a także uwrażliwienie na ich cierpienie i heroiczną walkę w pokonywaniu wyczerpującej terapii. Ważnym celem imprezy było przełamanie stereotypów i podniesienie świadomości społecznej w temacie dziecięcych chorób nowotworowych.

Podobne wpisy