Targi CSR – widzimy się?

Targi CSR to wydarzenie organizowane od 8 lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które pozwala na zaprezentowanie działań i praktyk firm odpowiedzialnych społecznie, a także zaprezentowanie działań organizacji pozarządowych.

Targi CSR to wydarzenie organizowane od 8 lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które pozwala na zaprezentowanie działań i praktyk firm odpowiedzialnych społecznie, a także zaprezentowanie działań organizacji pozarządowych. W tym roku koronawirus pokrzyżował plany wielu spotkań, konferencji i wydarzeń. Mimo to Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotowało Targi CSR w formule online.

Naszym celem jest bezpieczne przeprowadzenie targów. Wersja online wydarzenia nie tylko zapewnia taki przebieg, ale przede wszystkim daje pewność, że się odbędą. Rzeczywistość jest bardzo niepewna, a nam zależy na kontynuacji wydarzenia, które ma już pewną tradycję i co dwa lata łączy świat odpowiedzialnego biznesu w Polsce. To również wypełnienie zobowiązań wobec firm i organizacji, które potwierdziły swoje uczestnictwo na Targach CSR, w charakterze partnerów, wystawców czy jego uczestniczek i uczestników. Szukaliśmy formuły, która pomoże nam także w zapewnieniu ciekawej prezentacji zarówno wystawców jak i organizatorów paneli w części konferencyjnej wydarzenia.

- mówi Marzena Strzelczak, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Nowa formuła targów to także nowe możliwości, a pięć dni wydarzenia daje szansę na przedłużenie komunikacji obecności na Targach dla wystawców, nieograniczone dotarcie do interesariuszy niezależnie od ich lokalizacji i swobodny wybór, w dogodnym czasie, na zapoznanie się ze wszystkim, co wspólnie przygotujemy. Zwiedzający będą mieć aż pięć dni na zapoznanie się ze stoiskami, jednocześnie uczestnicząc w bogatej części konferencyjnej. Dodatkowo, na wystawców i zwiedzających czekają sesje networkingu, dzięki którym zostanie zapewniona funkcja integracyjna Targów CSR

- dodaje.

Przez 5 dni, od 5 do 9 października, możemy spotkać się na targach. Formuła online, jest bardzo zbliżona do poprzednich edycji, ponieważ będziecie mogli znaleźć nas na stoisku Fundacji DKMS.

Podczas Targów chcemy pokazać jak można zaangażować nie tylko siebie, ale również całą swoją firmę w ratowanie życia pacjentów. Będziemy przedstawiać dobre praktyki firm odpowiedzialnych społecznie, które razem z nami pomagają pacjentom czy nam w rejestracji nowych potencjalnych dawców. Opowiemy też o tym, jakie korzyści zyskują firmy, które zdecydują się dołączyć do grona naszych darczyńców i partnerów. Jednakże w naszych działaniach nie może zabraknąć wolontariatu pracowniczego, ponieważ na czas akcji prowadzonej w firmie, to właśnie pracownicy stają się nie tylko wolontariuszami, ale też ambasadorami idei dawstwa szpiku i edukują oraz rejestrują swoich współpracowników.

Te targi są dla nas szczególne z dwóch powodów. Oprócz nowej formuły targów, mamy przyjemność zaprezentować nową kampanię skierowaną do firm pod hasłem „PracoDAWCO uratuj życie pracoBIORCY”. Chcemy tą kampanią zachęcić jak najwięcej firm działających na terenie Polski do tego, żeby zorganizowały Dzień Dawcy Szpiku dla swoich pracowników.

Chcemy nie tylko pokazać, jak wiele możemy zdziałać razem, ale też zachęcić kolejne osoby i firmy, do wspólnego ratowania życia osób chorych na nowotwory krwi.

Dlatego widzimy się na http://odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR!

Podobne wpisy