#TEAMDKMS pobiegł na The Color Run

W sobotę 1 czerwca mieliśmy okazję przebiec najszczęśliwsze i najbardziej kolorowe 5 km na świecie!  W sobotnie popołudnie na Błoniach Stadionu Narodowego odbył się tegoroczny bieg The Color Run. 

02.03.2021

W sobotę 1 czerwca mieliśmy okazję przebiec najszczęśliwsze i najbardziej kolorowe 5 km na świecie! W sobotnie popołudnie na Błoniach Stadionu Narodowego odbył się tegoroczny bieg The Color Run.

W tym roku uczestnicy biegu wystartowali z hasłem " ODKRYJ W SOBIE BOHATERA", które doskonale wpisuje sie w ideę dawstwa szpiku. Naszymi Bohaterami są osoby, które oddały komórki macierzyste i dały szansę na życie Pacjentom potrzebującym przeszczepienia szpiku. Dlatego wspólnie z The Color Run wpadliśmy na pomysł aby podziękować naszym Prawdziwym Bohaterom – Dawcom faktycznym. To właśnie nasza drużyna wyróżniona została indywidualną czerwoną falą DKMS. #TeamDKMS to pracownicy Fundacji, którzy bardzo chętnie biorą udział w różnych aktywnościach ale przede wszystkim nasi wspaniali SUPERBOHATEROWIE – Dawcy faktyczni. To właśnie im pragniemy szczerze podziękować za to, że są na świecie tacy ludzie jak oni, którzy bezinteresownie niosą pomoc innym. Bo nie ma przecież większego bohatera od kogoś, kto uratował komuś życie

Gdy wyścig dobiegł końca, uczestnicy biegu mogli kontynuować imprezę w specjalnej strefie festiwalowej, na której znajdował się nasz czerwony namiot DKMS. Kolorowi biegacze mogli zarejestrować się tam jako potencjalni Dawcy Szpiku, zrobić sobie zdjęcie na „skrzydlatej” ściance DKMS a także zrelaksować się po biegu na leżakach. Dzięki temu wydarzeniu, grono potencjalnych Dawców poszerzyło się o 86 nowych członków.

Czy można było wymarzyć sobie lepszy pomysł na spędzenie Dnia Dziecka?


Podobne wpisy