Pobiegnij dobrze dla Fundacji DKMS

Czym jest #BiegamDobrze?

#biegamdobrze

#BiegamDobrze to powstała w 2015 roku biegowa akcja charytatywna Fundacji „Maraton Warszawski”, która co roku pomaga wielu instytucjom dobroczynnym. To bieg dzięki, możesz połączyć swoją pasję biegania z pomocą Pacjentom chorującym na nowotwory krwi!

Pobiegnij dobrze dla Fundacji DKMS
Każdy może dołączyć do #TeamDKMS

W tym roku wszystkie zebrane przez biegaczy środki zostaną przeznaczone na wsparcie psychoonkologiczne dla chorych i ich rodzin. Wesprzyj cel charytatywny Fundacji DKMS!

Sylwetki #TeamuDKMS

Leszek Winiarek

Jako biegacz i faktyczny dawca szpiku od lat biorę udział w zawodach biegowych dumnie reprezentując #TeamDKMS. Udział w Półmaratonie Warszawskim ze specjalnym, „charytatywnym”, pomarańczowym numerem startowym z logo DKMS był dla mnie podwójną satysfakcją: sportową, z życiówki na tym dystansie oraz z pomocy Fundacji, której wolontariuszem jestem od lat. Ale, żeby #BiegaćDobrze wcale nie trzeba bić życiówek, wystarczy mieć z tego frajdę i dobrze się tym bawić. A przy okazji można pomagać innym.

Wojtek Szopiński

Chciałem przy okazji biegu zrobić coś dobrego, więc utworzyłem zbiórkę. Zaskoczyło mnie z jednej strony, jak wiele ciepłych słów otrzymałem z tej okazji, a z drugiej, ile obaw i wątpliwości mają ludzie co do rejestracji. Uświadomiło mi to, że szerzenie idei dawstwa jest potrzebne. Jeżeli, więc najskuteczniej mogę w tym pomóc przez udział w biegach i związanych z nimi akcjach charytatywnych, to chcę to robić.