PRZERYWAMY SZKOLNĄ RUTYNĘ!

Nowy Level Pomagania
01.01.1970

Obecne akcje #KOMÓRKOMANII prowadzone w szkołach są wyjątkowe. Pomimo trwającej pandemii i wielu zmian, uczniowie, nauczyciele i dyrekcja podejmują wyzwanie i dołączają do naszej misji, jaką jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych lub szpiku. Ty też możesz się zaangażować! Zarejestruj się w bazie potencjalnych Dawców szpiku – może to właśnie Ty, uratujesz komuś życie.

Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Czy wiesz, że...

Co 40 minut w Polsce i co 37 sekund na świecie, ktoś słyszy diagnozę: nowotwór krwi.

Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież i dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować. Na szczęście każdy może też pomóc. Nie zastanawiaj się!


Zamów pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą szpiku.

Pakiet zamówiony?

Brawo, dziękujemy Ci za dołączenie do naszego grona bohaterów! Podziel się informacją o wykonanej misji ze znajomymi, niech dobro trwa.


Pamiętaj, że Pomimo pandemii COVID-19 Dawcy szpiku są potrzebni Pacjentom chorym na nowotwory krwi. Dlatego umożliwiamy bezpieczną rejestrację w bazie dawców szpiku poprzez zamówienie pakietu rejestracyjnego przez Internet. Dowiedz się więcej o dawstwie komórek macierzystych w czasie pandemii.