Zorganizuj Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku

Pomagać możemy zawsze i wszędzie - liczą się przede wszystkim nasze chęci.
Dzięki powszechnemu dostępowi do internetu Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku możemy zorganizować w dowolnym momencie, korzystając z naszego komputera lub telefonu.
To wygodne i proste rozwiązanie, które wspiera naszą wspólną walkę z nowotworami krwi.

Gotowy na to, by stworzyć nową, własną drużynę bohaterów ratujących życie?

 

Jak zorganizować Wirtualny Dzień Dawcy? To prostsze niż myślisz!
LUDZIE
Skrzyknij swoich znajomych, rodzinę, przyjaciół i innych dobrych ludzi. Wykorzystaj do tego aplikacje, z których korzystasz na co dzień, np. Facebooka, Instagram, Messengera lub WhatsApp. Razem zorganizujcie Dzień Dawcy Szpiku bez wychodzenia z domu.
#ratujeżyciezdomu - przebiegiem swojej domowej akcji możesz się podzielić ze wszystkimi za pomocą internetu i mediów społecznościowych.
akcja rejestracyjna
Organizując akcję rejestracji w domowym zaciszu, podarujesz Pacjentom szansę na znalezienie swoich genetycznych bliźniaków. Trzymamy kciuki, by do Twojej akcji dołączyło jak najwięcej osób!
 

Działam wirtualnie, Ratuję życie realnie

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, skontaktuje się z Tobą nasz koordynator i opowie jak przeprowadzić Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku. Otrzymasz od nas również materiały, które pomogą Ci zachęcić Twoich bliskich i znajomych do udziału w Twojej akcji. To prostsze niż myślisz! Poniżej znajdziesz tylko kilka z inspiracji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Utwórz wydarzenie na Facebooku

Event na FB
Zaproś do niego swoich znajomych. W zakładce Informacje umieść krótki opis, by wyjaśnić wszystkim uczestnikom na czym polega akcja. W zakładce Dyskusja motywujcie i mobilizujcie się nawzajem.

Nakręć Insta Stories

Instastory
Opowiedz o akcji swoim znajomym i obserwującym i wyjaśnij jej zasady. Nie zapomnij dodać napisów do relacji - wielu użytkowników przegląda relacje, mając wyciszony dźwięk, a przecież nie chcemy, aby coś im umknęło.

Stwórz post na Facebooku

post na Facebooku
Proste sposoby bywają najlepsze. Stwórz zwykłego posta, w którym zwrócisz się do swoich znajomych z prośbą o udział w akcji. Pamiętaj, by wyjaśnić im zasady i cel. Jeśli chcesz uatrakcyjnić swój przekaz wybierz opcję Nastrój/aktywność i zdefiniuj, czego szukasz - np. pomocy superbohatera.
 

Więcej pomysłów? Zgłoś się do nas na pewno coś Ci podpowiemy

Zgłaszam się