zorganizuj akcję rejestracyjną

Już dziś przyłącz się do walki z nowotworami krwi, a za kilka miesięcy może okaże się, że dzięki Tobie ktoś otrzyma szansę na życie. Zorganizuj wspólnie z nami Dzień Dawcy Szpiku, czyli akcję rejestracyjną podczas której do bazy potencjalnych Dawców dołączą kolejne osoby! Działaj!

 

Bądźmy w kontakcie. Na każdym etapie organizacji akcji, możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszego Pracownika.
Zrobimy to RAZEM!
LUDZIE
Skrzyknij swoich znajomych, rodzinę, przyjaciół i innych dobrych ludzi. Razem zorganizujecie Dzień Dawcy Szpiku, którego nie zapomnicie do końca życia!
Możliwości jest wiele! Zorganizuj akcję w szkole, firmie, podczas pikniku, festynu, koncertu lub imprezy sportowej. Masz inny pomysł? Świetnie! Podziel się nim z nami.
akcja rejestracyjna
To Wasz dzień! Organizując akcję rejestracji podarujecie Pacjentom szansę na znalezienie swoich genetycznych bliźniaków. Trzymamy za Was kciuki! Akcja!
 

Asia, Bartek, Adam. Co ich łączy? Każde z nich zorganizowało akcje rejestracyjną. Im się udało. Tobie też się uda!
Uwierz w to, potrafisz.

Asia, pracownik Centrum Kultury

Asia, Organizatorka akcji rejestracyjnych

W ciągu ostatniego roku udało nam się zarejestrować kilkuset potencjalnych Dawców. Najlepszą nagrodą była informacja, że podczas tych akcji zarejestrowały się osoby, które uratowały czyjeś życie.

Bartek, student

Bartek, organizator akcji rejestracyjnych

Do pomocy zgłosiło się wielu wolontariuszy. Nie przypuszczałem, że tak wielu ludzi chce czynić dobro. Do dziś wspólnie przeprowadzamy Dni Dawcy i pomagamy sobie wzajemnie.

Adam, nauczyciel

Adam Leszczyński

Bałem się, że to trudne, jednak dzięki wsparciu pracownika Fundacji organizacja akcji była prosta, a sama rejestracja niesamowitym przeżyciem!