Akcja rejestracyjna w Twojej miejscowości

Jeśli dziś przyłączysz się do walki z nowotworami krwi, za kilka miesięcy może okazać się, że dzięki Tobie ktoś otrzyma szansę na życie. Wspólnie z nami zorganizuj akcję rejestracyjną!

SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRA POMAGA!

Dawcy szpiku zarejestrowani na Dniach Dawcy
Przez ostanie 10 lat działalności Fundacji DKMS w Polsce, podczas Dni Dawcy szpiku zarejestrowało się ponad 800 000 potencjalnych dawców szpiku.
Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu
i ciężkiej pracy Wolantariuszy,
do bazy potencjalnych dawców dołączają kolejne osoby.
Dni Dawcy szpiku
Akcje rejestracji odbywają się w szkołach, firmach, centrach handlowych, podczas pikników, festynów, imprez sportowych i koncertów.

Każdy może zorganizować Dzień Dawcy Szpiku. Ty też!

chcę zorganizować akcję

JAK WYGLĄDA ORGANIZACJA AKCJI??

Bądźmy w kontakcie. Na każdym etapie organizacji akcji, możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszego Pracownika. Zrobimy to RAZEM!

LUDZIE
Skrzyknij swoich znajomych, rodzinę, przyjaciół i innych dobrych ludzi. Razem zorganizujecie Dzień Dawcy Szpiku, którego nie zapomnicie do końca życia!
Możliwości jest wiele! Zorganizuj akcję w szkole, firmie, podczas pikniku, festynu, koncertu lub imprezy sportowej. Masz inny pomysł? Świetnie! Podziel się nim z nami.
akcja rejestracyjna
To Wasz dzień! Organizując akcję rejestracji podarujecie Pacjentom szansę na znalezienie swoich genetycznych bliźniaków. Trzymamy za Was kciuki! Akcja!

Nie możesz pomóc w ten sposób?

Sprawdź inne formy pomocy