#KOMÓRKOMANIA

Czy chcesz żeby Twoja szkoła była ,,Szkołą z życiem"
Jesteś uczniem, nauczycielem lub rodzicem? Już dziś wyślij zgłoszenie do projektu #KOMÓRKOMANIA i zorganizuj akcję szerzącą ideę dawstwa szpiku w swojej szkole.

#KOMÓRKOMANIA INSPIRUJE, uczy, ratuje życie!

To projekt w którym razem z nauczycielami i uczniami edukujemy na temat dawstwa szpiku w szkołach ponadpodstawowych.

Dzięki przygotowanym przez nas prezentacjom i scenariuszom lekcji w przyjazny sposób obalamy krążące mity i odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania. W tym roku ze względów bezpieczeństwa zrezygnowaliśmy z organizacji akcji stacjonarnych, ale dzięki specjalnym zestawom pakietów rejestracyjnych dajemy możliwość w bezpieczny sposób zarejestrowania się do bazy potencjalnych dawców.

Obejrzyj nasz WEBINAR #KOMÓRKOMANIA na 5! Czyli akcje rejestracji w szkołach podczas pandemii podczas którego odpowiedzieliśmy na pytania • Jak wyglądają tegoroczne akcje rejestracji w szkołach? •Czy organizacja projektu #KOMÓRKOMANIA jest bezpieczna w czasach koronawirusa? •Co trzeba zrobić aby zgłosić szkołę do projektu?

#komórkomania to projekt właśnie dla ciebie. zobacz!

Każdego roku przyznajemy „Certyfikaty Szkoły z Życiem” placówkom zaangażowanym w projekt. Od 2016 roku mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z ponad 600 szkołami w całej Polsce. Zaangażowanie w projekt buduje postawy prospołeczne wśród młodzieży, pozwala im rozwijać zdolności organizacyjne i pracę w grupie.

akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku
zarejestrowanych potencjalnych Dawców szpiku
Dawców faktycznych
 

Zgłoś swoja szkołę, dopełnij formalności a my wyślemy Ci wszystkie niezbędne materiały. Dzięki nim przeprowadzisz akcję edukacyjną!

Koordynator Fundacji DKMS będzie Twoim wsparciem na każdym etapie organizacji akcji! Zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić.

Piotr, nauczyciel i ...

Piotr jest nauczycielem chemii i biologii. Swoich uczniów uczy nie tylko reakcji chemicznych i procesów zachodzących w otaczającym nas roślinnym oraz zwierzęcym świecie. Zobacz jak dla niego zakończyła się historia z organizacją #KOMÓRKOMANII w swojej szkole.

Pomoce naukowe

Dawczyni faktyczna z projektu Komórkomania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szkół w ramach współpracy Fundacja udostępnia materiały dydaktyczne i informacyjne dedykowane akcji #Komórkomania: scenariusze zajęć lekcyjnych (przygotowane przez WCIES – Instytucję Edukacyjną m.st Warszawy), prezentację wraz ze skryptem oraz Niezbędnik Nauczyciela.


KONKURS DLA NAUCZYCIELI

Komórkomania
Ogłaszamy konkurs dla Nauczycieli szkół ponadpodstawowych, którzy przeprowadzą na terenie swojej szkoły akcję #KOMÓRKOMANIA i wyślą zgłoszenie konkursowe! Nagrodą będą dwudniowe warsztaty, które odbędą się w lipcu 2021 roku w siedzibie naszej Fundacji.


DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE! ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 500 SZKÓŁ!

Masz pytanie?

Natalia Banasik

Natalia Banasik


Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
T +48 22 882 95 66
szkola@dkms.pl

Kornelia Zdolska

Młodszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców


Młodszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
T +48 22 882 95 79
szkola@dkms.pl

Marta Kamińska

Marta Kamińska


Asystent ds. Rekrutacji Dawców
T +48 22 882 95 60
szkola@dkms.pl

Joanna Ruchała

Joanna Ruchała


Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
T +48 22 882 95 76
szkola@dkms.pl