Ty też uratuj komuś życie!

#KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek.
Nie tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.

Projekt #KOMÓRKOMANIA skierowany jest do uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Celem akcji jest przeprowadzenie akcji edukacyjno-informacyjnej na temat idei dawstwa szpiku kostnego oraz umożliwienie rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku kostnego osobom, które podejmą świadomą decyzję o takiej rejestracji.

Strona została podzielona na sekcje skierowane do poszczególne grup wchodzących w skład społeczności szkolnej, tym samym precyzyjnie ilustrując wiedzę potrzebną, by wziąć udział w projekcie #KOMÓRKOMANIA.

O projekcie #KOMÓRKOMANIA

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz zgłosić swoją chęć przeprowadzenia #KOMÓRKOMANII w Twojej szkole, nie czekaj. Wyślij zgłoszenie na adres mailowy szkola@dkms.pl już teraz. Pamiętaj, przy przesłaniu zgłoszenia nie ma znaczenia czy jesteś uczniem, rodzicem, nauczycielem, bądź dyrektorem szkoły.

Weź udział w projekcie #KOMÓRKOMANIA!

Wyślij zgłoszenie

Aby sprawnie rozpocząć organizację #KOMÓRKOMANII w Twojej szkole, potrzebujemy następująych informacji:

  • Twoje imię i nazwisko,
  • numer telefonu komórkowego,
  • e-mail kontaktowy,
  • nazwa szkoły wraz z adresem,
  • imię i nazwisko dyrektora,
  • informacja o impulsie, który sprawił, że chcesz przeprowadzić akcję w Twojej szkole,
  • planowana data organizacji Dnia Dawcy Szpiku – Finału #KOMÓRKOMANII,
  • OPCJONALNIE - jeśli nie jesteś nauczycielem lub pedagogiem szkolnym, konieczne będzie zaangażowanie jednego nauczyciela jako inicjatora z ramienia szkoły oraz przesłanie jego danych kontaktowych.

Prosimy upewnij się, czy mail nadesłany przez Ciebie zawiera ww. informacje.

Równocześnie zachęcamy do zapoznania się z Dekalogiem Inicjatora Dnia Dawcy Szpiku, który ilustruje i systematyzuje główne aspekty organizacyjne Dnia Dawcy Szpiku.

Jeśli masz pytania dotyczące #KOMÓRKOMANII lub Twoje zgłoszenie nie może czekać, skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez dane udostępnione w zakładce KONTAKT.

Projekt #KOMÓRKOMANIA został przygotowany z myślą o szkołach ponadgimnazjalnych. Nie znaczy to jednak, że akcji informacyjno-edukacyjnych połączonych z możliwością rejestracji potencjalnych Dawców nie można przeprowadzić w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz przedszkolach. Placówki zainteresowane inicjacją takich akcji zapraszamy do wysłania zgłoszenia pod adres dziendawcy@dkms.pl

DOŁĄCZ DO PROJEKTU #KOMÓRKOMANIA!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I WEŹ UDZIAŁ W AKCJI