SZKOŁY Z ŻYCIEM W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Krzyżowicach
Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy
Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Jeleniej Górze
Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim
Zespół Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie
Zespół Szkół i Placówek im. Wincentego Witosa w Bolkowie
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie
Liceum Ogólnokształcące im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Środzie Śląskiej
Zespół Szkół Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Złotoryi
Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bogatyni
Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. H. Sucharskiego w Bolesławcu
Zespół Szkół w Strzegomiu
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Głogowie
Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze
Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze
Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K.K. Baczyńskiego we Wrocławiu
Zespłół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy
I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Dzierżoniowie
Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach
Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w Wałbrzychu
Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu
Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu
Zespół Szkół nr 1 w Lubinie
II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze
Zespół Szkół Zawodowych nr 5, Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego we Wrocławiu
I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Heweliusza w Legnicy
II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Wałbrzychu
Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Jeleniej Górze
Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku
Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy
Zespół Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach
Liceum Ogólnokształcące nr XV im. Mjr Piotra Wysockiego we Wrocławiu
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

3 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Brodnicy
Zespół Szkół nr 4 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku
Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu
Policealne Szkoły Cosinus w Toruniu
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
Zespół Szkół w Mogilnie
I Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu
Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 w Toruniu
VIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Bydgoszczy
Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie
I Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
TEB Edukacja w Bydgoszczy
III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu
Zespół Szkół nr 5 im. Gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu
Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha, X Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
Zespół Szkół w Nowem
Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Parczewie
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Wł. Andersa w Chełmie
I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju
Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach
Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie
Szkoła Policealna- Medyczne Studium Zawodowe im. PCK w Puławach
Zespół Szkół nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Zamościu
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach
Zespół Szkół w Poniatowej
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach
Zespół Szkół im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamionce
Zespół Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach
Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
Zespół Szkół nr 1 im. Wł. Grabskiego w Lublinie
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie
II Liceum Ogólnokształące im. C. K. Norwida w Krasnymstawie
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim
Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu
Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc w Chełmie
Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
Zespół Szkół nr 5 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego w Tyszowcach
II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. K. A. Jaworskiego w Chełmie
Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim
Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
Zespół Szkół Ogólnokształcących, I Liceum Ogóolnokształcace im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
Zespół Szkół nr 1 w Łukowie
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Chełmie
Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Szprotawie
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. S. Staszica w Gubinie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gubinie
II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze
VII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Zielonej Górze
V liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze
Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze
II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łęczycy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie
Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi
XXI LO im. Bolesława Prusa w Łodzi
II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomsku
XV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Radomsku
I LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Łodzi
II Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem
Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce
I LO im. Kazimierza Wielkiego w Bochni
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie
Zespół Szkół Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach
Liceum Ogólnokształcące im. A. Grottgera w Grybowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach
II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu
Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Krakowie

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii
I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. Bema w Ostrołęce
Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Zygmunta Sejny w Górze Kalwarii
Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Markach
Zespół Szkół nr 66, II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie
Zespół Szkół nr 1 w Garwolinie
2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie
Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku
Liceum Ogólnokształcące im.M. Konopnickiej w Legionowie
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „KOPERNIK” w Wyszkowie
Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku
Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie
Zespół Szkół nr 1 w Piasecznie
III Liceum Ogólnokształcące im. gen Józefa Sowińskiego w Warszawie
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Siedlcach
VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza „Witkacy” w Warszawie
Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku
XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Warszawie
No Bell Education Centre w Konstancinie-Jeziornej
1 SLO "Bednarska" im. Jama Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie
157 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
Zespół Szkół nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku
Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Mławie
Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK Parasol w Warszawie
Zespół Szkół Powiatowych im. Mjr. H. Sucharskiego w Przasnyszu

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Zespół Szkół Medycznych im. Janusza Korczaka w Prudniku
Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu
Zespół Szkół w Głuchołazach
Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych PASCAL w Nysie

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie
Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie
Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Lesku
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie
Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie
Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie
Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie
Zespół Szkół nr 1 im. Janusza Korczaka - Medyczna Szkoła Policealna w Łańcucie
Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku
Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach
Zespół Szkół nr 3 w Sanoku
Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Zespół Szkół Technicznych im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie
Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku
Zespół Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie
Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce
Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku
Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostrożanach

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej w Bytowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku
Zespół Szkół Morskich w Gdańsku
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marynarzy WOP w Gdańsku
Zespół Szkół Samochodowych im. 1 Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku
II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lęborku
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie
Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku
Szkoła Techniczna Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chojnicach
Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku
Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych im prof. H. Mierzejewskiego w Lęborku
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Starogardzie Gdańskim
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku
Technikum nr 1 przy PSR w Gdańsku
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnej Wodzie
Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie
Liceum Ogólnokształcące Mundurowe SPARTAKUS w Gdańsku
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 XXIII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku
Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego Hubala w Starogardzie Gdańskim
VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni
Branżowa Szkoła I Stopnia przy PSR w Gdańsku
TEB Edukacja w Słupsku
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdyni
XVII Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Zespół Szkół Technicznych im. kmdr. Antoniego Garnuszewskiego w Tczewie
II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie
Technikum TEB Edukacja w Gdańsku
Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku
Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie
V Liceum Ogólnokształcące im. płk. Stanisława Dąbka w Gdyni
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku
Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku
XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynalskiego w Rumi
Zespół Szkół Publicznych w Skarszewach
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku
Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Kościerzynie
I Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Państwowe Szkoły Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku
Technikum nr 1 w Chojnicach
Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
Szkoły Ekonomiczno-Handlowe im. Macierzy Szkolnej w Gdańsku
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Gdyni
I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Kwidzynie

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum w Siemianowicach Śląskich
Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Gustawa Morcinka w Katowicach
Zespół Szkół Ekonomicznych w Częstochowie
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Katowicach
I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu
Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika w Żorach
III Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu
Branżowa Szkoła I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku
Zespół Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku-Białej
I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie
Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach
Zespół Szkół nr 5 w Tychach
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Chorzowie
Zespół Szkół nr 2 im. ks. prof. .Józefa Tischnera w Żorach
Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
II Liceum Ogólnokształcąca im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Rudzie Śląskiej
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu
Zespół Szkół im. W. Szybińskiego w Cieszynie
IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka w Katowicach
Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej
Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
III Liceum Ogólnokształcące w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół im. gen. Józefa Bema w Zawierciu
Technikum TEB Edukacja w Tychach
II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych im. Armii Krajowej w Katowicach
Centrum Edukacji w Zabrzu
Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
Technikum TEB Edukacja w Gliwicach
IV Liceum Ogólnokształcące w Częstochowie
Diecezjalne Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "Mechanik" w Raciborzu
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siemianowicach Śląskich
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu
Niepubliczne Technikum im. gen. W. Andersa w Opatowie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Połańcu

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

I Liceum Ogólnokształcące w Ełku
Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii w Morągu
Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły w Mrągowie
TEB Edukacja w Olsztynie
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu
II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Olsztynie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium w Gnieźnie
II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. R. Abrahama we Wrześni
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie
Technikum TEB Edukacja w Gnieźnie
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu
Zespoł Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni
Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy
IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim
XXXII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Kaliszu
Zespół Szkół Technicznych w Kole
Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu
Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu
Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie
Zespół Szkół nr 2 w Międzychodzie
Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra K. Hołogi w Nowym Tomyślu
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie
Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie
Internat Zespołu Szkół Morskich w Darłowie
Zespół Szkół im. Władysława Broniewskiego w Świdwinie
Zespół Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dębnie
II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie
II Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Koszalinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku
Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Stargardzie Szczecińskim
Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie