CZEŚĆ,

Twój znajomy właśnie zaprosił Cię do udziału w Wirtualnym Dniu Dawcy Szpiku organizowanym przez Fundację DKMS. W jego i swoim imieniu dziękujemy za zainteresowanie tą inicjatywą. Dołączając do niej masz szansę uratować komuś życie. Skorzystaj z tej niesamowitej możliwości i już dziś zasil szeregi naszej drużyny bohaterów!

Pomimo pandemii koronawirusa Dawcy szpiku są potrzebni Pacjentom chorym na nowotwory krwi. Dlatego umożliwiamy bezpieczną rejestrację w bazie dawców szpiku poprzez zamówienie pakietu rejestracyjnego przez Internet. Dowiedz się więcej o dawstwie komórek macierzystych w czasie pademii.

 

ZASADY SĄ PROSTE:

Na początek krótki quiz o Tobie.

quiz

Musimy się lepiej poznać. Spokojnie - nie będziemy wścibscy, choć pytanie o wiek i wagę na pewno padnie. 5 prostych pytań pozwoli nam ustalić, czy możesz zostać dawcą szpiku.

Test zaliczony na 5?

ok

Gratulacje, możesz zostać dawcą szpiku! Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatny pakiet rejestracyjny.

Wysyłamy pakiet rejestracyjny!

odeslij

Znajdziesz w nim formularz oraz pałeczki do pobrania wymazu. Przed Tobą ostatnia prosta. Tylko 3 kroki dzielą Cię od sukcesu: → Pobierz wymaz zgodnie z dołączoną instrukcją. → Wypełnij formularz. → Całość odeślij na adres Fundacji DKMS.

PAKIET ZAMÓWIONY?

Brawo, dziękujemy Ci za dołączenie do naszego grona bohaterów! Podziel się informacją o wykonanej misji ze znajomym, który zaprosił Cię do Wirtualnego Dnia Dawcy Szpiku - niech wie, że zawsze można na Ciebie liczyć.

RATOWANIE ŻYCIA JEST Świetne!

Też tak uważasz? Jeśli spodobała Ci się nasza akcja i znasz więcej potencjalnych bohaterów, zaproś ich do udziału w Twoim Wirtualnym Dniu Dawcy. Jeśli dzielisz z nimi lodówkę pokój lub cały dom, tym bardziej zarejestruj się jako organizator akcji i zamów kilka pakietów pod jeden adres. Zasady już znasz. Szczegóły dla organizatorów znajdziesz na naszej stronie.

Chcę zorganizować akcję