Ruszamy z dodatkową rekrutacją

W odsłonie jesiennej 8. już edycji projektu studenckiego zarejestrowaliśmy w sumie 6 714. potencjalnych Dawców. To 6 714 szans na nowe życie dla osób chorych na nowotwory krwi. To także większe prawdopodobieństwo, że każdy chory potrzebujący przeszczepiania krwiotwórczych komórek macierzystych otrzyma potrzebną pomoc. Pomóż nam ratować ludzkie życie i zgłoś się do projektu studenckiego HELPERS’ GENERATION jako Studencki Lider. Zorganizuj z nami na swojej uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

05.03.2021

W odsłonie jesiennej 8. już edycji projektu studenckiego zarejestrowaliśmy w sumie 6 714. potencjalnych Dawców. To 6 714 szans na nowe życie dla osób chorych na nowotwory krwi. To także większe prawdopodobieństwo, że każdy chory potrzebujący przeszczepiania krwiotwórczych komórek macierzystych otrzyma potrzebną pomoc.

Pomóż nam ratować ludzkie życie i zgłoś się do projektu studenckiego HELPERS’ GENERATION jako Studencki Lider. Zorganizuj z nami na swojej uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym dzięki Tobie Dawcom możemy uratować życie chorym na nowotwory krwi.

Dodatkowa rekrutacja do odsłony wiosennej potrwa do 8 lutego. Aby się zgłosić wystarczy przesłać do nas uzupełniony formularz CV oraz formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ >>>

Podobne wpisy