Aktualności

RUSZYLIŚMY Z SERIĄ ROZMÓW #POMAGRAJMY!

Już od lat jako Fundacja możemy liczyć na fanów gamingu, którzy wspierają nas podczas streamów charytatywnych. Dotychczas udało się zebrać ponad 100 tysięcy złotych na rejestrację nowych potencjalnych Dawców szpiku.

05.06.2020

Już od lat jako Fundacja możemy liczyć na fanów gamingu, którzy wspierają nas podczas streamów charytatywnych. Dotychczas udało się zebrać ponad 100 tysięcy złotych na rejestrację nowych potencjalnych Dawców szpiku. Wszystko dzięki zaangażowaniu licznych streamerów i gamerów, chcących nieść pomoc osobom chorym na nowotwory krwi. Aby poznać lepiej środowisko, które tak chętnie wspiera nasze inicjatywy, ruszyliśmy z serią rozmów #POMAGRAJMY

#POMAGRAJMY to seria w formie podcastów, których można słuchać zarówno na Spotify, jak i oglądać na naszym kanale na YouTube. Projekt ma na celu edukację słuchaczy na temat idei dawstwa szpiku oraz zachęcenie ich do rejestracji online i wsparcia działań Fundacji DKMS. Rozmowy prowadzi nasz „medialny głos” w Internecie, czyli Karol Paciorek – dziennikarz, YouTuber, ale przede wszystkim świetny rozmówca. Jego działania można kojarzyć z kanałów Lekko Stronniczy oraz Imponderabilia.

Prowadzący wraz z gośćmi będzie mówić o tym, co dla nas najważniejsze – o niesieniu pomocy innym i przyjmowaniu jej oraz wielu innych aspektach związanych z ideą pomagania. Równolegle pojawią się tematy kluczowe dla środowiska gamingowego: największe pasje, ulubione gry, źródła inspiracji, ale też zwykła codzienność. Nie bez powodu rozmowy są długie – wszystko po to, by jak najlepiej poznać gości i dać im szansę na pokazanie się z zupełnie nowej strony.

Gośćmi będą wszyscy ci, którym gaming jest bliski. Będą to zarówno mniej lub bardziej aktywni gracze, znani YouTuberzy, nieocenieni streamerzy, czy osoby, które gaming traktują po prostu jako hobby. Włączymy do grona #POMAGRACZY wszystkich, którzy zechcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami..

Zapraszamy do słuchania i oglądania na naszych kanałach: YouTube i Spotify Nowe odcinki podcastów będą pojawiać się co 2 tygodnie. Oczekujcie kolejnych wyjątkowych gości – poznajmy ich perspektywę, poznajmy ich #POMAGRANIE!

Pierwszy odcinek już dostępny! Karol Paciorek rozmawia w nim z Patrykiem „Rojo” Rojewskim, który jest jednym z najstarszych polskich youtuberów i gamerów. W trakcie dyskusji dowiecie się m.in. o pasjach Roja - gamingu i paintballu oraz o tym, jak przyjaciele uratowali mu życie.

Podobne wpisy