PROJEKT STUDENCKI

HELPERS' GENERATION to ogólnopolska społeczność, która łączy studentów zjednoczonych wokół misji pomocy chorym na nowotwory krwi. To ludzie z różnych uczelni wyższych, studiujących na odmiennych kierunkach i obdarzeni zróżnicowanymi osobowościami. To, co dla nich wspólne, to pasja, energia i zaangażowanie.

Do tej pory od I edycji w 2013 roku udało nam się wspólnie przeprowadzić 1 036 akcji rejestracji i zarejestrować 115 041 potencjalnych dawców szpiku. Z tej grupy już 633 osoby miało okazję podzielić się cząstką siebie i dać komuś szansę na życie. Jednak w Polsce nadal co godzinę ktoś dowiaduje się o tym, że choruje na nowotwór krwi. Dla wielu z tych osób jedyną szansą jest przeszczep od Dawcy niespokrewnionego. Dlatego nadal potrzebujemy pomocy - Twojej pomocy!

W roku akademickim 2018/2019 ruszyła jubileuszowa X edycja Projektu Studenckiego, która dzieli się na odsłonę jesienną oraz wiosenną. Jesienna odsłona już za nami, teraz prowadzimy aplikację do odsłony wiosennej.Chcesz dołączyć do społeczności HELPERS' GENERATION? Zgłoś się już teraz i zostań Liderem.

1. Zostań studenckim Liderem

Helpersgeneration-projekt studencki

Zapoznaj się z regulaminem i harmonogramem projektu. Prześlij formularz rekrutacyjny do 11 lutego 2019, i zostań studenckim Liderem wiosennej odsłony projektu!

2. Przyjedź na warsztaty szkoleniowe

co możesz zyskać- studencki lider

Przyjedź na warsztaty szkoleniowe, które odbędą się 1-2 marca 2019 roku w centrum Warszawy i naucz się zarządzać grupą wolontariuszy. Poznasz również zasady przeprowadzenia skutecznej akcji rekrutacji.

3. Zorganizuj akcję rejestracji

Wykorzystaj wiedzę z warsztatów, pozyskaj zgodę władz uczelni i zrekrutuj Wolontariuszy. Razem przeprowadźcie kampanię promocyjno-edukacyjną i akcję rejestracji 1-7.04.2019 na Waszej uczelni.

Dlaczego warto zostać liderem studenckim?

  • dajesz szansę na „nowe życie” Pacjentom zmagającym się z nowotworami krwi,
  • weźmiesz udział w dwudniowych warsztatach szkoleniowych w centrum Warszawy, podczas których dowiesz się, jak być dobrym liderem, jak zorganizować i wypromować akcję rejestracji potencjalnych dawców na Twojej uczelni, a także poznasz grupę równie zaangażowanych ludzi z całej Polski,
  • podczas projektu zdobędziesz doświadczenie w zakresie: organizacji eventów, zarządzania zasobami ludzkimi, wystąpień publicznych, promocji i social media,
  • po zakończeniu edycji otrzymasz oficjalne referencje,
  • będziesz mógł wystartować w konkursie i wygrać letni, płatny staż w Fundacji DKMS.

Zostań liderem

dlaczego warto studencki lider

Jesteś dobrze zorganizowanym studentem, który lubi pracę z ludźmi i zarządzanie zespołem? Chcesz pomagać chorym na nowotwory krwi? Jeśli tak, jesteś osobą, której szukamy!

Nie przejmuj się tym, że jeszcze nie masz odpowiedniej wiedzy – zdobędziesz ją w trakcie warsztatów oraz dzięki materiałom, które od nas otrzymasz. Będziesz mógł również liczyć na wsparcie koordynatora odpowiedzialnego za projekt HELPERS’ GENERATION.

Czujesz, że to wyzwanie w sam raz dla Ciebie? Zgłoś się już teraz!


MASZ PYTANIE?

Alicja Cichońska

Alicja

Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
T +48 22 882 95 54
alicja.cichonska@dkms.pl

Aleksandra Parczewska

Aleksandra

Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
T +48 22 882 95 71
aleksandra.parczewska@dkms.pl

Razem możemy więcej

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI HELPERS’ GENERATION I WESPRZYJ DKMS