Pomożesz? Bo możesz!

Małgosia to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Dawcom! Mamy dla was dobre wiadomości - Małgosia znalazła swojego genetycznego bliźniaka i będzie miała przeszczep. A to wszystko dzięki Wam! Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie, które okazaliście.

Małgosia ma 6 lat, mieszka w Warszawie i choruje na anemię aplastyczną. Jej szpik dosłownie z dnia na dzień przestał pracować. Ostatnią szansą na zdrowie Małgosi było przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy Szpiku. Dlaczego zdrowa, pełna energii dziewczynka zachorowała na tak poważną chorobę? Tego nie wiemy. Ale teraz otrzymała szansę na nowe życie.

Jeżeli nadal chcecie pomóc, to są Pacjenci, którzy wciąż szukają zgodnego Dawcy i Darczyńców. Każda darowizna przeznaczona jest na pokrycie badań potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych.

KUBA - 6 lat

Pacjent chory na nowotwór krwi potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

ŁUCJA - 4 lata

Pacjent chory na nowotwór krwi potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ i wesprzyj akcję dla innych pacjentów darowizną, nawet niewielka kwota, przybliża nas do znalezienia Dawcy Szpiku dla naszych podopiecznych. Rejestracja w bazie potencjalnych Dawców Szpiku jest szansą na uratowanie życia potrzebującym przeszczepienia Pacjentom, ale bez pomocy finansowej nie możemy tego uczynić! Koszt przebadania jednego Dawcy szpiku to 180 zł ale każda nawet mała darowizna jest ważna i potrzebna.

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić.

Może to Ty jesteś "bliźniakiem genetycznym" osoby chorej na nowotwory krwi.

Powiedz swojej rodzinie i znajomym, że też mogą pomóc.

Dołącz do nas jako wolontariusz.