HELPERS' GENERATION

HELPERS’ GENERATION to studenci zjednoczeni wokół misji pomocy chorym na nowotwory krwi.

Dzięki ich pasji, energii i zaangażowaniu udało nam się już wiele osiągnąć!
Zostań LIDEREM Projektu HELPERS’ GENERATION!

FUNDACJA DKMS JUŻ 10 LAT NA UCZELNIACH W POLSCE!

2 124 akcji rejestracji w szkołach podstawowych.

Od 2013 roku prowadzimy działania projektowe na uczelniach wyższych. Każdego roku akademickiego studenci inicjują kolejne akcje rejestracyjne na campusach swoich uczelni. W sumie już ponad 1 600 Dni Dawcy Szpiku odbyło się na korytarzach szkół wyższych w całej Polsce!


Na wielu uczelniach możliwość zarejestrowania się jako potencjalny Dawca szpiku, to już niemal tradycja! Dzięki temu każdego semestru do bazy Fundacji DKMS dołączają tysiące nowych, potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych.


Dawcy zarejestrowani na uczelniach są nie tylko młodzi i zdrowi, ale również znakomicie wyedukowani i świadomi swojej decyzji. Dzięki temu tak wielu z nich podarowało już cząstkę siebie ratując życie chorym na nowotwory krwi Pacjentom.


CHCESZ POMÓC? DOŁĄCZ DO HELPERS’ GENERATION!

I Ty możesz zostać studenckim Liderem Fundacji DKMS i zainicjować akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku na swojej uczelni! Zbierz zespól Wolontariuszy i działaj! Zaprosimy Cię na dedykowane szkolenie oraz przekażemy wszystkie niezbędne materiały, aby Twoja akcja zakończyła się sukcesem.

Zostań LIDEREM Projektu HELPERS’ GENERATION!

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ LIDEREM STUDENCKIM?


MASZ PYTANIE?
Alicja Cichońska
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.