Akcja
08.04.2024

Budzę się codziennie z nadzieją na lepsze jutro

Beata Ślusarska

Jestem bardzo zdeterminowana, żeby walczyć z chorobą i wygrać walkę o życie. Zrobię to dla mojego synka, bliskich i dla siebie!

Twoja rejestracja jako potencjalny Dawca Szpiku może być kluczem do uratowania życia Pacjentów takich, jak Beata. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku kostnego lub przekaż darowiznę na rzecz pokrycia kosztów rejestracji
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Cześć!

Jestem Beata i w moje 40-te urodziny dowiedziałam się, że choruję na ostrą białaczkę szpikową. Od tego momentu przebywam cały czas w szpitalu czekając na moment, kiedy wrócę do codzienności i do moich najbliższych.

Z zawodu jestem kucharzem, natomiast od 20 lat pracowałam w handlu. Uwielbiam naturę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu: jazda na rowerze, spacery, wyjścia w góry. Teraz jedyne co mam to szpitalna sala… Jestem bardzo zdeterminowana, żeby walczyć z chorobą i wygrać walkę o życie. Zrobię to dla mojego synka, bliskich i dla siebie!

Mimo wszystkich trudności, jestem szczęśliwa, bo mogę budzić się codziennie z nadzieją na lepsze jutro.

A może to właśnie Ty jesteś tą nadzieją? Zarejestruj się jako potencjalny Dawca Szpiku i podaruj mi i innym Pacjentom szansę na dalsze życie.

Beata

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.