Zorganizuj Dzień Dawcy Szpiku w swojej firmie

Razem możemy podarować kolejne szanse na życie

Napisz do nas i razem stwórzmy coś wyjątkowego.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest globalnym graczem, średniej wielkości przedsiębiorstwem czy firmą rodzinną - możesz skutecznie wspierać naszą walkę z nowotworami krwi. Dzięki organizacji akcji rejestracji potencjalnych Dawców w sowjej firmie, dajesz Pacjentom na całym świecie nowe szanse na życie.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną czasowo wsytrzymaliśmy organizowanie akcji stacjonarnych w firmach. Ale nie martw się, nic straconego. Dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć działania naszej fundacji właśnie teraz przygotowaliśmy możliwość zorganizowania Wirtualnego Dnia Dawcy szpiku. Chętnie porozmawiamy również o innych możliwościach współpracy. Bo jest ich wiele!

Zorganizuj Dzień Dawcy Szpiku w swojej firmie

Od lat prowadzimy akcje rejestracyjne w firmach na terenie całej Polski. Z przyjemnością wesprzemy Cię w przygotowaniach i przeprowadzeniu akcji rejestracji.

W naszej walce z nowotworami krwi podejmujemy każde wyzwanie i wspólnie z Tobą szukamy indywidualnych rozwiązań, które pasują do potrzeb Twojej firmy. Cel jest przecież jeden- przeprowadzić udaną akcję, która rozbudzi w Twoich pracownikch ducha zespołu i wprowadzi pozytywną atmosferę do miejsca pracy.


Masz pytania? Napisz do nas!

Marek Makowski
Specjalista ds. Fundraisingu Korporacyjnego
Dzień Dawcy Szpiku Samsung
Samsung Dzień Dawcy szpiku

Więcej możliwości pomocy

Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.