Zostań naszym Partnerem

Zostań partnerem jednej z wiodących organizacji społecznych w Polsce. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie oraz ścisłą i indywidualnie dopasowaną współpracę. Zostań naszym partnerem w walce z nowotworami krwi - razem możemy osiągnąć naprawdę wiele.

Zostań partnerem Fundacji DKMS

Wiarygodni partnerzy, którzy wspierają nas na wiele sposobów są kluczowym elementem dzięki którym jesteśmy w stanie realizować nasza misję. Jako partner Fundacji DKMS możesz osiągnąć bardzo wiele. Długoterminowe zaangażownie i coroczne wsparcie dla Fundacji DKMS da Tobie i Twoim pracownikom poczucie stałego zaangażownia w dobrą sprawę, oraz zapewni stabilny rozwój Twojej strategii CSR.

Fundacja DKMS oferuje długofalowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości modele współpracy. Każde z naszych partnerstw to indywidualna koncepcja działań marketingowych, prasowych i CSR.

Działania te zostaną opracowane wspólnie z Tobą. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy jeszcze skuteczniej wypełniać swoje zadanie.


Napisz do nas!

Marek Makowski
Specjalista ds. Fundraisingu Korporacyjnego

EFL Crédit Agricole rejestruje potencjalnych Dawców szpiku

W ramach programu „Wspieramy Zaangażowanych Społecznie”, który realizowany jest w spółkach Europejskiego Funduszu Leasingowego SA grupy Crédit Agricole, 26 kwietnia 2018 roku przeprowadzono akcje rejestracji potencjalnych Dawców szpiku do bazy Fundacji DKMS Inicjatorem i pomysłodawcą akcji był Konrad Ludian – faktyczny Dawca, który oddał komórki macierzyste oraz pracownik EFL.

Swoimi doświadczeniami związanymi z dawstwem szpiku Konrad chciał się podzielić z innymi pracownikami Grupy EFL, pokazać im jak niewiele trzeba, aby uratować komuś życie. O swoich doświadczeniach z procesu oddania komórek opowiada -

Na początku 2016 roku dostałem jedną z najważniejszych próśb o kontakt – tym razem pilną, bo właśnie z Fundacji DKMS. Byłem u Was zarejestrowany od prawie 6 lat. Po potwierdzeniu zgodności i badaniach, dostałem informację z wyznaczonym terminem pobrania metodą aferezy (z krwi obwodowej) – to 80 procent przypadków. Jak afereza wygląda w praktyce? Po prostu biorą krew z jednej ręki, przechodzi przez taką wirówkę, zbiera sobie komórki macierzyste i oddaje Ci (tą samą!) krew do drugiej ręki. Ty w tym czasie możesz sobie muzyki słuchać, filmy oglądać, jeść – bajka po prostu. Jedyne co boli to wkłucie igieł – jeśli jednak kiedykolwiek stanęłaś/stanąłeś gołą stopą na klocka LEGO, to to boli bardziej, naprawdę! Tyle. Proste, nie? W dniu aferezy zamieniłem się w zwierzę…bo ryczałem co chwilę jak bóbr! Świadomość, że w tak prosty sposób pomagasz przywrócić szansę na wyzdrowienie innego człowieka jest mega! Najfajniejsze jest to, że po aferezie fizycznie czułem się bardzo dobrze – emocjonalnie jednak była to kosmicznie duża dawka, z której mam zamiar czerpać jeszcze długo – Konrad Ludian.


Akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku została poprzedzona działaniami edukacyjnymi, gdyż niezwykle ważne jest, aby osoby rejestrujące się podjęły świadomą decyzję. Dzięki zorganizowanej akcji Dzień Dawcy Szpiku w Europejskim Funduszu Leasingowym i Crédit Agricole aż 154 osoby zdecydowały się dołączyć do grona potencjalnych Dawców. - Dziękuję wszystkim osobom, które zarejestrowały się podczas akcji w EFL oraz Konradowi Ludianowi - pomysłodawcy tego wydarzenia. Dzięki wsparciu wolontariatu pracowniczego działającego w ramach Grupy EFL możliwe było przygotowanie akcji oraz sprawne jej przeprowadzenie. Grupa Crédit Agricole przekazała także darowiznę w wysokości 8000zł na pokrycie kosztów rekrutacji Dawców zarejestrowanych na tej akcji. Za okazane wsparcie i zaangażowanie w imieniu Fundacji DKMS dziękuję – Marek Makowski, koordynator ds. Fundrisingu.

II Spotkanie Partnerów Fundacji DKMS.

Więcej możliwości pomocy

Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.