Zostań naszym Partnerem

Natalia_podarowała szansę na życie

Zostań partnerem jednej z wiodących organizacji społecznych w Polsce. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie oraz ścisłą i indywidualnie dopasowaną współpracę. Zostań naszym partnerem w walce z nowotworami krwi - razem możemy osiągnąć naprawdę wiele.

Zostań partnerem Fundacji DKMS

Wiarygodni partnerzy, którzy wspierają nas na wiele sposobów są kluczowym elementem dzięki którym jesteśmy w stanie realizować nasza misję. Jako partner Fundacji DKMS możesz osiągnąć bardzo wiele. Długoterminowe zaangażownie i coroczne wsparcie dla Fundacji DKMS da Tobie i Twoim pracownikom poczucie stałego zaangażownia w dobrą sprawę, oraz zapewni stabilny rozwój Twojej strategii CSR.

Fundacja DKMS oferuje długofalowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości modele współpracy. Każde z naszych partnerstw to indywidualna koncepcja działań marketingowych, prasowych i CSR.

Działania te zostaną opracowane wspólnie z Tobą. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy jeszcze skuteczniej wypełniać swoje zadanie.


Napisz do nas!
Marek Makowski Specjalista ds. Fundraisingu Korporacyjnego
Marek Makowski
Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Korporacyjnego

EFL Crédit Agricole rejestruje potencjalnych Dawców szpiku

W ramach programu „Wspieramy Zaangażowanych Społecznie”, który realizowany jest w spółkach Europejskiego Funduszu Leasingowego SA grupy Crédit Agricole, 26 kwietnia 2018 roku przeprowadzono akcje rejestracji potencjalnych Dawców szpiku do bazy Fundacji DKMS Inicjatorem i pomysłodawcą akcji był Konrad Ludian – faktyczny Dawca, który oddał komórki macierzyste oraz pracownik EFL.

Swoimi doświadczeniami związanymi z dawstwem szpiku Konrad chciał się podzielić z innymi pracownikami Grupy EFL, pokazać im jak niewiele trzeba, aby uratować komuś życie. O swoich doświadczeniach z procesu oddania komórek opowiada -

Na początku 2016 roku dostałem jedną z najważniejszych próśb o kontakt – tym razem pilną, bo właśnie z Fundacji DKMS. Byłem u Was zarejestrowany od prawie 6 lat. Po potwierdzeniu zgodności i badaniach, dostałem informację z wyznaczonym terminem pobrania metodą aferezy (z krwi obwodowej) – to 80 procent przypadków. Jak afereza wygląda w praktyce? Po prostu biorą krew z jednej ręki, przechodzi przez taką wirówkę, zbiera sobie komórki macierzyste i oddaje Ci (tą samą!) krew do drugiej ręki. Ty w tym czasie możesz sobie muzyki słuchać, filmy oglądać, jeść – bajka po prostu. Jedyne co boli to wkłucie igieł – jeśli jednak kiedykolwiek stanęłaś/stanąłeś gołą stopą na klocka LEGO, to to boli bardziej, naprawdę! Tyle. Proste, nie? W dniu aferezy zamieniłem się w zwierzę…bo ryczałem co chwilę jak bóbr! Świadomość, że w tak prosty sposób pomagasz przywrócić szansę na wyzdrowienie innego człowieka jest mega! Najfajniejsze jest to, że po aferezie fizycznie czułem się bardzo dobrze – emocjonalnie jednak była to kosmicznie duża dawka, z której mam zamiar czerpać jeszcze długo – Konrad Ludian.


Akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku została poprzedzona działaniami edukacyjnymi, gdyż niezwykle ważne jest, aby osoby rejestrujące się podjęły świadomą decyzję. Dzięki zorganizowanej akcji Dzień Dawcy Szpiku w Europejskim Funduszu Leasingowym i Crédit Agricole aż 154 osoby zdecydowały się dołączyć do grona potencjalnych Dawców. - Dziękuję wszystkim osobom, które zarejestrowały się podczas akcji w EFL oraz Konradowi Ludianowi - pomysłodawcy tego wydarzenia. Dzięki wsparciu wolontariatu pracowniczego działającego w ramach Grupy EFL możliwe było przygotowanie akcji oraz sprawne jej przeprowadzenie. Grupa Crédit Agricole przekazała także darowiznę w wysokości 8000zł na pokrycie kosztów rekrutacji Dawców zarejestrowanych na tej akcji. Za okazane wsparcie i zaangażowanie w imieniu Fundacji DKMS dziękuję – Marek Makowski, koordynator ds. Fundrisingu.

II Spotkanie Partnerów Fundacji DKMS.

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.